⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mažyliams istorija apie Nojaus laivą

Kaina: 7,59 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 7.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mažyliams istorija apie Nojaus laivą" aprašymas

Minkšta ir švelni lavinanti knygelė patiems mažiausiems. Tinka skaityti, žaisti, ragauti ir maudyti.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mažyliams istorija apie Nojaus laivą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lavinamosios knygos 0-2 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mažyliams istorija apie Nojaus laivą", kurį pristato Jacob Vium-Olesen. Siūlome ne tik išsamų "Mažyliams istorija apie Nojaus laivą" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jacob Vium-Olesen. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mažyliams istorija apie Nojaus laivą". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mažyliams istorija apie Nojaus laivą" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mažyliams istorija apie Nojaus laivą" perkama kartu