⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mėlynas kraujas. Įtakingiausios Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės giminės

1.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 29,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-02-26 Jūratė


2023-06-30 29.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mėlynas kraujas. Įtakingiausios Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės giminės" aprašymas

Radvilos. Priartėję prie karalių
Chodkevičiai. Metę pirštinę Radviloms
Sapiegos. Nuo raštininkų iškilę iki kanclerių
Pacai. Nekarūnuoti Lietuvos valdovai
Tiškevičiai. Lietuvos turtingiausi ir galingiausi

Penkios įtakingiausios Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės giminės – neatsiejama Europos elito epochos dalis. Ar per amžių rūką, skiriantį mus nuo anų laikų, įmanoma įžvelgti ne tik jų klestėjimo, pakilimų, nuopuolių ženklus, bet ir konkrečius žmones? Gyvenusius dorai ir nedorai, konkuravusius tarpusavyje, rezgusius intrigas, mylėjusius ir meile netikėjusius, azartiškai dėliojusius savo vaikų vedybų pasjansus, siekusius užsitikrinti amžinąjį gyvenimą?

Valdovų rūmų kultūros istorikas Eimantas Gudas knygoje „Mėlynas kraujas. Įtakingiausios Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės giminės“ apie įtakingiausias gimines pasakoja gyvai, su amą atimančiomis smulkmenomis, pasitelkdamas galybę senovinių iliustracijų. O charizmatiškasis ekskursijų gidas, dar žinomas kaip „Rūstus gids“, dailės istorikas Donatas Jokūbaitis siūlo E. Gudo pasakojimą patirti patiems – pasivaikščioti penkias mūsų gimines menančiais maršrutais.

Kuriam Radvilai laiškus Prancūzijos karalius Liudvikas XIII pradėdavo kreipiniu „pusbroli“? Kuris Chodkevičius laiške žmonai guodėsi: „Prisidariau gėdos pas valdovą puotoje. Trenkiau taurę išgėręs sau į galvą“? Kuris Lietuvos ir Lenkijos valdovas suėdė Pacų giminę? O kuris Sapiega freskoje „Šv. Kazimiero karsto atidengimas“ Vilniaus katedroje vaizduojamas dar negimęs? Kodėl tarpukario Lietuvai nereikėjo Tiškevičių ir kitų aristokratų?


  • Autorius: Eimantas Gudas
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 512
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090153987

Kiti taip pat domėjosi


2023-02-26

Parašykite atsiliepimą apie "Mėlynas kraujas. Įtakingiausios Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės giminės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: LDK istorija (XIII a. - 1795 m.)

Eimantas Gudas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Mėlynas kraujas. Įtakingiausios Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės giminės", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Mėlynas kraujas. Įtakingiausios Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės giminės" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Mėlynas kraujas. Įtakingiausios Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės giminės" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Mėlynas kraujas. Įtakingiausios Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės giminės"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Eimantas Gudas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mėlynas kraujas. Įtakingiausios Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės giminės" perkama kartu