Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Motociklininko ABC (knyga su defektais)

Kaina: 7,79 €
Kaina su kodu: 7,01 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 7.79 InStock
Į krepšelį 7,01 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Motociklininko ABC (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Pirma Lietuvoje tokio pobūdžio knyga, tapusi bestseleriu kaimyninėje Estijoje, parašyta motociklininko Sverre Lasn „Motociklininko ABC: tobulo vairavimo link". Knyga naudinga ir entuziastams, ir patyrusiems motociklininkams.

Knygos „Motociklininko ABC: tobulo vairavimo link" tekstus papildo piešiniai, iliustracijos ir kita informacija susijusi su motociklo vairavimu.

ĮVADAS

Jau daug metų motociklai Baltijos šalių keliuose nebėra retenybė. Kiekvieną pavasarį su džiaugsmu stebiu, kaip keliuose pasirodo pirmieji pavasario šaukliai motociklininkai.

Bet tam, kad pajustum tikrąjį važiavimo motociklu džiaugsmą, geros nuotaikos nepakanka – reikalingas nuolatinis vairavimo įgūdžių tobulinimas, atidumo treniravimas ir sukauptos patirties užtvirtinimas. Kiekvienas išmoktas vairavimo veiksmas ir praktikoje įgyta patirtis padaro važiavimą motociklu saugų.

Nors mano draugai, besidomintys motociklų sportu, sako, jog svarbiausia - „spausti greičio pedalą“, metams bėgant supratau, kad saugiam ir maloniam važiavimui motociklu to akivaizdžiai nepakanka. Šioje knygoje aprašiau savo asmeninę patirtį, taip pat patyrusių mototuristų, vairavimo instruktorių ir motolenktynininkų išsakytas mintis, kurios galėtų padėti visiems, vairuojantiems motociklą.

Kiekviena mano patirta pavojinga motociklo vairavimo situacija ar net griuvimas vertė analizuoti, kokia buvo tokios situacijos priežastis ir kaip būčiau galėjęs išvengti pavojaus ar bent jau sušvelninti padarinius. Pamenu, kaip man, pradedančiam motociklininkui, savo kailiu teko patirti, ką reiškia papulti į liūtį su džinsais ir sportiniais bateliais, ir kokią reikšmę turi šalmo stiklas, kai važiuojančiam į veidą atsitrenkia bitė. Kartą, dideliam žiūrovų džiaugsmui, nuvirtau priešais prabangų restoraną, ir tik todėl, kad pamiršau iki galo atlenkti motociklo pastatymo kojelę. Daugelio nesėkmių būtų pavykę išvengti, jeigu būčiau turėjęs galimybę, gero vadovėlio padedamas, šlifuoti vairavimo techniką ir mokytis teisingų vairavimo veiksmų. Bet tokio pobūdžio vadovėlio, deja, nebuvo.

Tik prabėgomis knygelėje paliečiau motociklo techninės būklės temą. Pagrindinis dėmesys čia skirtas patarimams žmonėms, norintiems išmokti gerai vairuoti motociklą ir kaip pasiekti kad važiavimas būtų saugus ir malonus. (…)

Vadovėliuose išleistuose Suomijoje, Didžiojoje Britanijoje ir JAV aprašomi vairavimo veiksmai bei technika, motociklo elgsena – visa tai, kas padeda būti pasirengusiam keliuose iškylantiems netikėtumams, patariama, kaip elgtis skirtingose situacijose. Šioje knygoje daugiausia rėmiausi minėtais vadovėliais ir gerų, patyrusių motociklininkų bei savo ilgamete patirtimi. (…)

Kartais nutinka ir taip, kad griūna net patys geriausi lenktynininkai, todėl kreipiausi į patyrusius greitosios pagalbos gydytojus, rekomendavusius, kaip elgtis po griuvimo nuo motociklo. Tikiuosi, kad gauti patarimai padės išvengti dėl neteisingų veiksmų kylančių komplikacijų. Linkiu Jums nuostabių kilometrų savo draugo motociklo kompanijoje.


  • Autorius: Sverre Lasn
  • Leidėjas: Priedas
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 114
  • Formatas: 14x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099573601-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Motociklininko ABC (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Laisvalaikio knygos

Sverre Lasn pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Motociklininko ABC (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Motociklininko ABC (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Motociklininko ABC (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Motociklininko ABC (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sverre Lasn tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Motociklininko ABC (knyga su defektais)" perkama kartu