Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Mylimi gyvūnėliai. Draugauja ūkyje

Kaina: 3,56 €
Kaina su kodu: 3,20 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 3.56 InStock
Į krepšelį 3,20 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Mylimi gyvūnėliai. Draugauja ūkyje" aprašymas

Pasitikite mylimiausius ūkio gyvūnėlius! Ar matote, kokiomis mielomis akytėmis jie žiūri į jus? Visi pasiruošę susipažinti ir papasakoti apie save. Ūkyje smagu ne tik dirbti, bet ir žasiti su draugais. Nuspalvinkite visus mažuosius draugus, tinkamose vietose prilipinkite lipdukus ir smagiai praleiskite laiką su šia miela knygele.


  • Leidėjas: Jūsų Flintas
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 4770833863665

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mylimi gyvūnėliai. Draugauja ūkyje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Gyvūnai spalvinimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mylimi gyvūnėliai. Draugauja ūkyje", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Mylimi gyvūnėliai. Draugauja ūkyje" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mylimi gyvūnėliai. Draugauja ūkyje". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mylimi gyvūnėliai. Draugauja ūkyje" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mylimi gyvūnėliai. Draugauja ūkyje" perkama kartu