0

(Ne)paprasta anglų kalba. English is not easy

  • Nuolaida knygai -60%
3.9
(10 įvertinimai)
Kaina internetu: 8,69 €
Kaina knygyne: 21,29 €*
Sutaupote: 12.60 € (60%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-12-07 Mantas

Super gera, bet tik turintiems humoro jausmą ir suvokiantiems, kad kalba pati į galvą nesulįs. Penki balai iš penkių!

Informacija

(Ne)paprasta anglų kalba. English is not easy

  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 344
  • ISBN ar kodas: 9786099603339

2021-01-31 8.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "(Ne)paprasta anglų kalba. English is not easy" aprašymas

Išradingai iliustruotas ir šmaikštus, tačiau itin kruopščiai parengtas
praktinis vadovas visiems besimokantiems ar norintiems pasikartoti anglų
kalbą – „(Ne)paprasta anglų kalba = English is not easy“. Ši knyga padės linksmai išmokti kalbą, o joje pateikti žodžiai pravers ne įsivaizduojamose, bet tikrose kasdieniškose situacijose.

Jei iki šiol vartydami anglų kalbos vadovėlius knapsėdavote, knyga „(Ne)paprasta anglų kalba = English is not easy“ – kaip tik jums. Ispanų iliustratorė Luci Gutierrez, pastebėjusi, kad nebesusikaupia per anglų kalbos pamokas, ėmė paveikslėliuose fiksuoti tai, ko jau išmoko, kad nepamirštų. Paaiškėjo, kad toks mokymosi būdas patrauklus daugeliui.

Knygoje rasite tas pačias nuobodžias anglų kalbos gramatikos taisykles, tačiau išmokti jas bus kur kas lengviau, nes viskas pateikta paveikslėliuose, kuriuose kalba išraiškingi ir dažnai labai juokingi veikėjai. Čia bus ir kiek nešvankaus humoro, ir įžeidimų (kol jų nemoki, negali sakyti, kad moki kalbą).

Mokėtės anglų kalbos, bet vis dar nežinote, kada vartoti whether, o kada if? Nežinote, kur dėti kablelį sąlygos sakinyje? „(Ne)paprasta anglų kalba = English is not easy“ paaiškins visas anglų kalbos gudrybes, ir jas pamėgs net gramatikos nekenčiantys.

Šioje knygoje nebus nuobodžių frazių apie orą ar ekstremalų sportą, kurias galite rasti kituose vadovėliuose. Čia rasite žodžius, kurie pravers realiose situacijose, tokiose, kuriose dažniausiai atsiduria realūs žmonės.

Iliustratorės sukurti veikėjai ir linksmi jų dialogai įpučia gyvybės anglų kalbos laikams ir idiomoms. „(Ne)paprasta anglų kalba = English is not easy“ padės prisiminti reikalingiausias taisykles ar išmokti kalbėti taip, kaip ir šią kalbą puikiai mokantis jūsų pašnekovas.

Liusė Gutjeres (Lucy Gutiérrez) (g. 1977 m.) – ispanų iliustratorė. Baigusi studijas meno institute, dirbo reklamos ir dizaino srityje, o vėliau pradėjo iliustruoti knygas. „(Ne)paprasta anglų kalba = English is not easy“ – pirmoji jos pačios knyga, kuri greitai tapo bestseleriu. Ryškios ir net įžūlios iliustracijos atgaivino anglų kalbos mokymąsi ir pavertė jį smagia pramoga, o ne žiovulį keliančiu taisyklių kalimu.

Jos linksmus ir ironijos nestokojančius komiksus ar iliustracijas spausdina žinomiausi JAV leidiniai – „The New York Times“, „The Washington Post“, „The Wall Street Journal“ bei „The New Yorker“.

Vertė Aistė Koženiauskienė

2020-12-07

Super gera, bet tik turintiems humoro jausmą ir suvokiantiems, kad kalba pati į galvą nesulįs. Penki balai iš penkių!

2020-11-10

2020-10-12

Anglų kalbos vadovas labai patiko - daugybė kasdieninių situacijų, taip pat išsami gramatika, lengva mokytis žodžius su iliustracijomis. Bet, aišku, kalba pati savaime nesulįs į galvą, reikia mokytis, reika bandyti atsiminti, kartotis, dirbti. Rekomenduoju šią knygą!

2020-09-27

Neleiskit vėjais pinigų.

2019-10-09

labai patiko. Man padėjo atgaminti gramatiką ir šiaip gera parankinė knyga

2019-10-02

man nepatiko , parašyta kaip ir suaugusiems , bet vaikišku stiliumi

2019-07-05

Patiko. Labiau tiks pažengusiems, kurie norėtų turėti viską vienoje vietoje, ir bus nenuobodu pasikartoti, nes pateikta ir apipavidalinta netradiciškai, yra nestandartinių žodžių, kurių vadovėliuose nebūna :)

2019-01-30

Ko gero įdomiausias anglų kalbos vadovėlis pasaulyje. Nors mokiausi mokykloje ir universitete prieš 15-20 metų anglų kalbą, bet labai tiko atnaujinti žinias. Įdomios situacijos, šmaikštūs išsireiškimai, pilna gramatika, frazeologizmai ir kt. Aišku, nepatiks šventuoliams ir niurgzliams, ne veltui gi uždėtas ženkliukas N-18 :)

2018-11-25

Tikras, labai storas (gaila, kad nesimato internetiniuose knygynuose) ir juokingai rimtas anglų kalbos vadovėlis. Tikrai rekomenduoju, praktiškai už vienos privačios pamokos kainą pasikartosit, o kiti išmoksit: visa gramatika, situacijos, frazeologizmai ir kt.

2018-11-18

Knygoje išdėstyta praktiškai visa gramatika. Plius dar daugybė kitų temų, pradedant žmogaus kūno analize baigiant necenzūrine leksika, kurios gali būtu tikrai reikalinga :)

Parašykite atsiliepimą apie "(Ne)paprasta anglų kalba. English is not easy"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Anglų kalba ir gramatika

Luci Gutiérrez parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą (Ne)paprasta anglų kalba. English is not easy, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos (Ne)paprasta anglų kalba. English is not easy aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos (Ne)paprasta anglų kalba. English is not easy už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą (Ne)paprasta anglų kalba. English is not easy? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Luci Gutiérrez tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "(Ne)paprasta anglų kalba. English is not easy" perkama kartu