Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

0
0
Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Numerologijos paslaptys (serija "Paslaptys")

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 3.85 SoldOut

Knygos „Numerologijos paslaptys (serija "Paslaptys")“ aprašymas

Ši knyga paaiškina numerologijos kilmę ir istoriją. Praktiniai žingsniai parodo, kaip numerologija gali padėti atrasti naują požiūrį į savo gyvenimą ir santykius. Nesudėtingas tekstas naujokui padeda lengvai suprasti numerologiją.
Knygų serija „...paslaptys“ siūlo unikalų teorijos ir praktikos gretinimą, pateikus aiškius, išsamius paaiškinimus, kurie demistifikuoja kiekvieną dalyką ir parodo tinkamiausią pritaikymo praktikoje būdą.
Kitos šios serijos knygos: „Delno paslaptys“, „Refleksologijos paslaptys“ ir „Aromaterapijos paslaptys“.


  • Autorius: Dawne Kovan
  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 11x14, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955210856

Parašykite atsiliepimą apie „Numerologijos paslaptys (serija "Paslaptys")“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Numerologija

Dawne Kovan pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Numerologijos paslaptys (serija "Paslaptys")“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Numerologijos paslaptys (serija "Paslaptys")“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Numerologijos paslaptys (serija "Paslaptys")“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Numerologijos paslaptys (serija "Paslaptys")“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dawne Kovan tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Numerologijos paslaptys (serija "Paslaptys")“ perkama kartu