0

Ordo socialis Nr. 4. Veikli krikščionybė versle ir ekonomikoje

Informacija

Ordo socialis Nr. 4. Veikli krikščionybė versle ir ekonomikoje

  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 1996
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 305
  • ISBN ar kodas: 9986590361

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Ordo socialis Nr. 4. Veikli krikščionybė versle ir ekonomikoje" aprašymas

Šiame įdomių studijų iš "Ordo socialis" rinkinyje "Veikli krikščionybė versle ir ekonomikoje" mėginama atsakyti į klausimus, ar krikščionybė gali būti svarbi verslui ir ekonomikai, ar Evangelijos žinia turi formuoti ūkio gyvenimą ir socialinius santykius.
Knygos "Veikli krikščionybė versle ir ekonomikoje" autorių mintys – naujas iššūkis verslininkas, visuomenės mokslų atstovams bei bažnyčios žmonėms.

Iš anglų ir vokiečių kalbos vertė LOreta Anilionytė ir Rasa Drazdauskienė

Parašykite atsiliepimą apie "Ordo socialis Nr. 4. Veikli krikščionybė versle ir ekonomikoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Religijos studijos

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Ordo socialis Nr. 4. Veikli krikščionybė versle ir ekonomikoje, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Ordo socialis Nr. 4. Veikli krikščionybė versle ir ekonomikoje aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Ordo socialis Nr. 4. Veikli krikščionybė versle ir ekonomikoje už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Ordo socialis Nr. 4. Veikli krikščionybė versle ir ekonomikoje? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Ordo socialis Nr. 4. Veikli krikščionybė versle ir ekonomikoje" perkama kartu