0

Padovanosiu tau mėnulį

  • Nuolaida knygai -37%
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 15,79 €*
Sutaupote: 5.80 € (37%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Padovanosiu tau mėnulį

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9786090302323

2020-10-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Padovanosiu tau mėnulį" aprašymas

Dviejų knygų serija „Seserys Lindon“. Pirma knyga - "Padovanosiu tau mėnulį"

Likimas mėgsta pokštus: seserys Lindon, Viktorija ir Eleonora – ne itin pasiturinčio pastoriaus dukros – išteka už turtingų ir aukštuomenės damų medžiojamų aristokratų. Vis dėlto kelyje į tikrąją meilę, apie kurią svajojo, jų laukia ne vienas išbandymas.

Prieš septynerius metus ji sudaužė jam širdį...
Kadagių labirinte susidūręs su Viktorija Lindon, Robertas Kemblas negali patikėti savo akimis. Jei tik ištiestų ranką, jis paliestų merginą, kuri kadaise jį labai įskaudino. Viktorija buvo pažadėjusi kartu pabėgti, bet lemiamą akimirką lengvabūdiškai persigalvojo.

Prieš septynerius metus jis pasmerkė ją žlugti...
Tėvas Viktoriją įspėjo, kad grafas tikrai neves jos, pastoriaus dukters. Ir buvo teisus. Pažadėjęs santuoką Robertas lyg vagis spruko į Londoną.

Nors dabartinis guvernantės gyvenimas Viktorijos nedžiugina, ji atmeta Roberto pasiūlymą tapti išlaikytine ir meiluže. Ji nė už ką neaukos savo orumo. Toks atsakymas grafo netenkina. Jis prisiekia, kad Viktorija žūtbūt vėl bus jo. Kartais net neapykanta būna bejėgė prieš atgijusią trauką...

Iš anglų kalbos vertė Eglė Gaivenytė

Parašykite atsiliepimą apie "Padovanosiu tau mėnulį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autoriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Padovanosiu tau mėnulį, kurią skaitytojams dovanoja Julia Quinn. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Julia Quinn su knyga Padovanosiu tau mėnulį jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Padovanosiu tau mėnulį patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Julia Quinn. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Padovanosiu tau mėnulį palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Padovanosiu tau mėnulį" perkama kartu