Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Paukščiai. Spalvinimo knyga

Kaina: 10,82 €
Kaina su kodu: 9,74 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 10.819 InStock
Į krepšelį 9,74 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Paukščiai. Spalvinimo knyga“ aprašymas

Paukščiai priklauso stuburinių klasei. Tai dvikojai, šiltakraujai, kiaušinius dedantys stuburiniai, kuriems būdingos plunksnos, sparnais virtusios priekinės galūnės, bedančiai snapai ir tuščiaviduriai kaulai. Paukščiams būdinga sudėtinga nervų sistema, dėl kurios jie lengviau orientuojasi aplinkoje, pastovi ir aukšta kūno temperatūra. Veisimasis, palyginti su ropliais, taip pat tobulesnis (peri kiaušinius, jauniklius maitina ir saugo). Daugelis sugeba skraidyti panaudodami labai lengvas ir reguliariai keičiamas plasnojamąsias ir vairuojamąsias plunksnas. Plunksnos yra negyvas darinys, todėl jos susidėvi, išblunka ir keičiamos naujomis. Suaugę paukščiai šeriasi 1-3 kartus per metus. Paukščių skeletas pritaikytas skraidyti, todėl daugelis kaulų pripildyti oro. Paukščiai gyvena visuose žemynuose, ir šiuo metu pasaulyje aptiktos 10 426 paukščių rūšys. Lietuvoje aptinkama apie 390 paukščių rūšių. Vieni paukščiai minta sėklomis, kiti nektaru, vabzdžiais, žuvimis ir kitais paukščiais, smulkiais ir stambesniais žinduoliais. Didžioji dalis paukščių gali skraidyti, tačiau yra ir neskraidančių rūšių (pvz., pingvinai). Paukščius tiria zoologijos mokslo šaka ornitologija.


  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090800461

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Paukščiai. Spalvinimo knyga“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Gyvūnai spalvinimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Paukščiai. Spalvinimo knyga“, kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų „Paukščiai. Spalvinimo knyga“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Paukščiai. Spalvinimo knyga“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Paukščiai. Spalvinimo knyga“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Paukščiai. Spalvinimo knyga“ perkama kartu