Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Preliminarus suvestinis bažnytinio Sinaksaro tekstų katalogas, 3 tomas: lapkritis

Kaina: 27,25 €
Kaina su kodu: 24,53 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 27.25 InStock
Į krepšelį 24,53 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Preliminarus suvestinis bažnytinio Sinaksaro tekstų katalogas, 3 tomas: lapkritis" aprašymas

Trečiasis katalogo tomas sudarytas iš šimto devynių XII–XVIII a. kirilinių rankraščių ir keturių XVII–XIX a. spausdintų knygų.

Jame susisteminti lapkričio mėnesio sinaksariniai tekstai, identifikuoti pamokymų šaltiniai ir pateiktos septynios rodyklės. Kaip ir pirmieji du katalogo tomai (2013 ir 2016 m.), naujasis leidinys pasižymi kompleksiniu medžiagos pateikimu ir moksliniu komentavimu. Ypatingas dėmesys skirtas XV–XVII a. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės rankraštiniams sinaksarams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Preliminarus suvestinis bažnytinio Sinaksaro tekstų katalogas, 3 tomas: lapkritis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Istoriniai dokumentai

Marina Čistiakova pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Preliminarus suvestinis bažnytinio Sinaksaro tekstų katalogas, 3 tomas: lapkritis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Preliminarus suvestinis bažnytinio Sinaksaro tekstų katalogas, 3 tomas: lapkritis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Preliminarus suvestinis bažnytinio Sinaksaro tekstų katalogas, 3 tomas: lapkritis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Preliminarus suvestinis bažnytinio Sinaksaro tekstų katalogas, 3 tomas: lapkritis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Marina Čistiakova tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Preliminarus suvestinis bažnytinio Sinaksaro tekstų katalogas, 3 tomas: lapkritis" perkama kartu