NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Projektų valdymas ir rengimas su MS PROJECT

4.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-02-12


Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 5.99 SoldOut

Knygos "Projektų valdymas ir rengimas su MS PROJECT" aprašymas

Leidinys skirtas Vilniaus kolegijos Elektronikos ir informatikos, kitų fakultetų ir kitų Lietuvos aukštųjų mokyklų studentams, studijuojantiems projektų rengimą bei valdymą, informacijos sistemas, informacijos technologiją.Kiti taip pat domėjosi


2021-02-12

2010-11-23

Marija Aukštuolienė\r\n\r\nProjektų valdymas ir rengimas su MS PROJECT

Parašykite atsiliepimą apie "Projektų valdymas ir rengimas su MS PROJECT"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie Microsoft Windows

Marija Aukštuolienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Projektų valdymas ir rengimas su MS PROJECT", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Projektų valdymas ir rengimas su MS PROJECT" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Projektų valdymas ir rengimas su MS PROJECT" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Projektų valdymas ir rengimas su MS PROJECT"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Marija Aukštuolienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Projektų valdymas ir rengimas su MS PROJECT" perkama kartu