0

Pure Future (DVD)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Pure Future (DVD)

  • Leidėjas: 2Play
  • Išleidimo metai: 2008
  • ISBN ar kodas: 4770779730120

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pure Future (DVD)" aprašymas
Pirmajame Lietuvoje pasirodžiusiame klubinės šokių muzikos DVD pristatome įspūdingiausias unikalios šokių muzikos šventės "Pure Future" akimirkas, taip pat daugiau nei tūkstantį fotografijų iš didelio susidomėjimo sulaukusių šio milžiniško festivalio ciklo renginių. Pakili daugiatūkstantinės žmonių minios nuotaika istoriniame Lietuvos vietos fone!

Parašykite atsiliepimą apie "Pure Future (DVD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pure Future (DVD), kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Pure Future (DVD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pure Future (DVD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pure Future (DVD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Pure Future (DVD)" perkama kartu