Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Rent-A-Girlfriend, Vol. 10

Kaina: 12,99 €
Kaina su kodu: 11,69 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 12.99 InStock
Į krepšelį 11,69 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Rent-A-Girlfriend, Vol. 10“ aprašymas

Nuvykus į ligoninę paaiškėja, kad jo močiutei nieko rimto nenutiko. Močiutė, pamaniusi, kad Kazuya pagaliau susirado merginą, nepaprastai apsidžiaugia. Negalėdami pasakyti jai tiesos, Kazuya ir Chizuru yra priversti apsimesti ir elgtis taip, tarsi jie būtų tikri įsimylėjėliai.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Rent-A-Girlfriend, Vol. 10“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Manga komiksai (anglų k.)

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Rent-A-Girlfriend, Vol. 10“, kurį pristato Reiji Miyajima. Siūlome ne tik išsamų „Rent-A-Girlfriend, Vol. 10“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Reiji Miyajima. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Rent-A-Girlfriend, Vol. 10“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Rent-A-Girlfriend, Vol. 10“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Rent-A-Girlfriend, Vol. 10“ perkama kartu