0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Sapiens. Žmonijos gimimas. Istorinis komiksas, l tomas

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 17,99 €
Kaina knygyne: 21,19 €*
Sutaupote: 3.20 € (16%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Sapiens. Žmonijos gimimas. Istorinis komiksas, l tomas


2021-04-30 17.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sapiens. Žmonijos gimimas. Istorinis komiksas, l tomas" aprašymas

Mokslo populiarinimo knyga „Sapiens. Glausta žmonijos istorija“ tapo tarptautiniu bestseleriu. Daugelio pamėgtas rašytojo Yuval Noah Harari leidinys išverstas į daugiau nei šešiasdešimt kalbų. Prieš jūsų akis – to paties autoriaus bei bendraautorių Daniel Casanave ir David Vandermeulen parengtas grafinis pasakojimas „Sapiens. Žmonijos gimimas. Istorinis komiksas, l tomas“. Knygoje žmonijos istorija papasakota dar patrauklesniu būdu!

„Sapiens. Žmonijos gimimas. Istorinis komiksas, l tomas“ skirtas įvairaus amžiaus žmonėms ir bus suprantamas tiek jaunimui, tiek suaugusiems. Leidykla leidinį rekomenduoja skaitytojams nuo 12 metų. Visus istorijos ir antropologijos gerbėjus kviečiame šį unikalų leidinį įsigyti internetu. Jis gali tapti puikia dovana!

Originali knyga glaustai papasakojo visą žmonijos istoriją nuo pradžių iki pat šių modernių laikų. Grafinė istorijos adaptacija leidžia dar geriau pamatyti bendrą paveikslą. Istorinio komikso siužetas įtraukia nuo pat pirmų puslapių. Tai realybės šou, kuriame skaitytojus lydi linksmi veikėjai. Susipažinkite su priešistoriniu Bilu, daktare Fikcija ir detektyve Lopez. Piešinukuose pamatysite ir patį istoriką Yuval Noah Harari. Visi jie pasistengs praplėsti jūsų žinias apie tai, ką patyrė žmogus per tūkstančius metų,

Norite sužinoti, kaip čia nutiko, kad medžiuose gyvenusios beždžionės šiandien moka nuskristi iki Mėnulio? Atsiverskite knygą „Sapiens. Žmonijos gimimas. Istorinis komiksas, l tomas“ ir pasiruoškite puikiam humorui bei kelionei laiku! Jokių sausų aprašymų, tik patys įdomiausi faktai!

Yuval Noah Harari (g. 1976 m.) – Izraelio istorikas ir bestselerių autorius. Jo domėjimosi sritys: pasaulio istorijos procesai, makroistorija. Pasaulyje autorius išgarsėjo 2011-tais metais pasirodžiusia knyga „Sapiens. Glausta žmonijos istorija“. Mokslo populiarinimo leidinys tiesiog sužavėjo skaitytojus. Palankių atsiliepimų negailėjo ir tokie garsūs žmonės, kaip „Facebook“ įkūrėjas Marcas Zuckerbergas. Knyga 96 savaites laikėsi „The New York Times“ bestselerių viršūnėje.

Iš anglų kalbos vertė Tadas Juras.

„Sapiens. Žmonijos gimimas. Istorinis komiksas, l tomas“ – puiki istorijos santrauka. Kviečiame nebijoti komikso žanro ir knygą pirkti online – saugiau ir pigiau. Taip pat parengėme išsamią informaciją: puslapių skaičius padės įvertinti apimtį, trumpi aprašymai pasufleruos ar knyga jūsų skonio, o ištraukos leis įsitikinti ar patinka rašymo stilius. Taip pat pasidomėkite kitų skaitytojų atsiliepimais bei apsižvalgykite akcijų ir išpardavimų skiltyje. Geros kainos ir įdomios knygos – viskas, ko reikia turiningam laisvalaikiui! Parašykite atsiliepimą apie "Sapiens. Žmonijos gimimas. Istorinis komiksas, l tomas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Sapiens. Žmonijos gimimas. Istorinis komiksas, l tomas, kurį parašė Daniel Casanave, David Vandermeulen, Yuval Noah Harari. Siūlome ne tik išsamų Sapiens. Žmonijos gimimas. Istorinis komiksas, l tomas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Daniel Casanave, David Vandermeulen, Yuval Noah Harari. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Sapiens. Žmonijos gimimas. Istorinis komiksas, l tomas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Sapiens. Žmonijos gimimas. Istorinis komiksas, l tomas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Sapiens. Žmonijos gimimas. Istorinis komiksas, l tomas" perkama kartu