0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Skaičiuojame. Užduotys matematiniams gebėjimams lavinti (serija „Kuriame mažiesiems“)

Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 6,59 €*
Sutaupote: 0.60 € (10%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Skaičiuojame. Užduotys matematiniams gebėjimams lavinti (serija „Kuriame mažiesiems“)


2021-06-30 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Skaičiuojame. Užduotys matematiniams gebėjimams lavinti (serija „Kuriame mažiesiems“)" aprašymas

Ši knygutė yra viena iš serijos, skirtos matematiniams gebėjimams ugdyti, dalių. Aritmetikos užduotys joje yra tokios linksmos ir patrauklios, kad vaikai patys norėtų išgvildenti kiekvieną. Visos užduotys yra testinės ir tik vienas iš penkių pateiktų atsakymų teisingas. Tad suradus tą, kuris tikrai tenkina sąlygą, kitų atsakymų tikrinti nebereikia. Knygutės pabaigoje pateikiami aiškūs ir išsamūs sprendimai, teisingi visų užduočių atsakymai.

Ši knygutė nėra uždavinynas. Norint rasti teisingą atsakymą, vien tiesiogiai pritaikyti matematikos žinias nepakaks. Daugeliu atveju pirmiausia reikės suvokti, ko ieškoti, po to – sugalvoti kaip. Tokio tipo užduočių dažnai pasitaiko matematiniuose konkursuose, olimpiadose ir net per egzaminus.

Pateiktas užduotis turėtų įveikti 8–12 metų vaikai. Žinoma, ne visi ir ne visas vienu prisėdimu. Gal kai kurias teks pasilikti kitiems metams. Užduotys išdėstytos sunkėjimo tvarka, todėl rekomenduojama pradėti nuo pat pradžios – net jei pirmieji uždavinukai pasirodytų lengvučiai. Tačiau išsprendę visus arba bent daugumą jų, mokiniai ne tik pajus malonumą, bet ir bus gerai pasirengę bet kokiai patikrai.


  • Autorius:
  • Leidėjas: TEV
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094332951

Parašykite atsiliepimą apie "Skaičiuojame. Užduotys matematiniams gebėjimams lavinti (serija „Kuriame mažiesiems“)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokomojo ir ugdomojo pobūdžio knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Skaičiuojame. Užduotys matematiniams gebėjimams lavinti (serija „Kuriame mažiesiems“), kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Skaičiuojame. Užduotys matematiniams gebėjimams lavinti (serija „Kuriame mažiesiems“) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Skaičiuojame. Užduotys matematiniams gebėjimams lavinti (serija „Kuriame mažiesiems“). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Skaičiuojame. Užduotys matematiniams gebėjimams lavinti (serija „Kuriame mažiesiems“) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Skaičiuojame. Užduotys matematiniams gebėjimams lavinti (serija „Kuriame mažiesiems“)" perkama kartu