0

Skaičiuojame. Užduotys matematiniams gebėjimams lavinti (serija „Kuriame mažiesiems“)

Internetu: 4,59 €
Knygyne: 5,59 €*
Sutaupote: 1.00 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Skaičiuojame. Užduotys matematiniams gebėjimams lavinti (serija „Kuriame mažiesiems“)

  • Leidėjas: TEV
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 36
  • ISBN ar kodas: 9786094332951

2020-06-30 4.59 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Ši knygutė yra viena iš serijos, skirtos matematiniams gebėjimams ugdyti, dalių. Aritmetikos užduotys joje yra tokios linksmos ir patrauklios, kad vaikai patys norėtų išgvildenti kiekvieną. Visos užduotys yra testinės ir tik vienas iš penkių pateiktų atsakymų teisingas. Tad suradus tą, kuris tikrai tenkina sąlygą, kitų atsakymų tikrinti nebereikia. Knygutės pabaigoje pateikiami aiškūs ir išsamūs sprendimai, teisingi visų užduočių atsakymai.

Ši knygutė nėra uždavinynas. Norint rasti teisingą atsakymą, vien tiesiogiai pritaikyti matematikos žinias nepakaks. Daugeliu atveju pirmiausia reikės suvokti, ko ieškoti, po to – sugalvoti kaip. Tokio tipo užduočių dažnai pasitaiko matematiniuose konkursuose, olimpiadose ir net per egzaminus.

Pateiktas užduotis turėtų įveikti 8–12 metų vaikai. Žinoma, ne visi ir ne visas vienu prisėdimu. Gal kai kurias teks pasilikti kitiems metams. Užduotys išdėstytos sunkėjimo tvarka, todėl rekomenduojama pradėti nuo pat pradžios – net jei pirmieji uždavinukai pasirodytų lengvučiai. Tačiau išsprendę visus arba bent daugumą jų, mokiniai ne tik pajus malonumą, bet ir bus gerai pasirengę bet kokiai patikrai.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu