NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Skaitmeninė fotografija, 5 dalis. Fotoreceptai (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 4.99 SoldOut

Knygos "Skaitmeninė fotografija, 5 dalis. Fotoreceptai (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Scottas Kelby, visų laikų labiausiai perkamos knygos apie skaitmeninę fotografiją autorius, pateikia visiškai naują populiariosios serijos tomą, kuris prasideda ten, kur pasibaigė ankstesnysis. Čia rasite dar daugiau „Aha, štai kaip jie tai padaro“ pobūdžio konkrečių pastabų be jokio techninio žargono – jomis, dėl kurių taip išpopuliarėjo ši serija, drąsiai galite naudotis jau šiandien.

Pradedant pirmąja šios serijos knyga populiariausias skyrius visada būdavo paskutinysis, kuriame paaiškinama, „kaip nufotografuoti tokį kadrą“. Kiekviename šių skyrių Scottas parodo galutinį fotografavimo proceso kadrą ir paaiškina, kaip jį sukurti. Šiuo, penktuoju, serijos tomu jis dovanoja jums tai, ko seniai laukėte: visą knygą sudaro vien fotoreceptai. Tačiau tai dar ne viskas – Scottas dalijasi su jumis ir kiekvieno recepto nuotraukomis „už kadro“. Taigi turite galimybę aiškiai pamatyti, kaip viskas buvo daroma – tam, kad kiekvienąkart sukurtėme lygiai tokį patį atvaizdą.

Ši papildoma medžiaga leidžia labiau įsigilinti į šiuos receptus ir patirti tikrąją jų naudą. Scotttas padalija „užkadrinę“ informaciją į keturis segmentus: (1) paaiškina, ką būtent matote „už kadro“, (2) pateikia visus fotoaparato nustatymus, kalba apie naudojamus objektyvus bei apšvietimo detales, (3) nusako minčių eigą, kad suvoktumėte, kodėl pasirinktas konkretus kelias, ir (4) aprašo atvaizdų apdorojimo procesą Photoshop arba Lightroom fotorengyklėmis (kitose serijos knygose apie tai nekalbama). Be to, visoje knygoje pilna patarimų bei įžvalgų, kurių nerasite niekur kitur.

"Skaitmeninė fotografija, 5 dalis. Fotoreceptai" - tai ne teorinė knyga, prigrūsta fotografinio žargono ir painių sąvokų. Ši knyga kalba apie tai, kokį mygtuką paspausti ir kokį nustatymą pasirinkti – ir kodėl. Čia rasite daugiau kaip 100 profesinių triukų ir netrukus pradėsite fotografuoti kaip tikri profesionalai.

Scottas Kelby – populiariausias pasaulyje fotografijos knygų autorius, puikiai įvertinto Photoshop User žurnalo redaktorius bei leidėjas. Jis – įtakingos savaitinės fotografijai skirtos internetinės pokalbių laidos The Grid vedėjas, taip pat rengia skaitmeninės fotografijos dirbtuves bei seminarus visame pasaulyje. Scottas – ne viena premija apdovanotas daugiau nei 60 knygų autorius, tarp jų šie leidiniai: "The Photoshop Book for Digital Photographers", "The Lightroom Book for Digital Photographers", "Light It", "Shoot It", "Retouch It: Learn Step by Step How to Go from Empty Studio to Finished Image". Daugiau apie Scottą skaitykite jo kasdieniniame tinklaraštyje hhtp://scottkelby.com.

Iš anglų kalbos vertė Irena Jomantienė


  • Autorius: Scott Kelby
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094271854-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Skaitmeninė fotografija, 5 dalis. Fotoreceptai (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Fotografijos knygos

Scott Kelby pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Skaitmeninė fotografija, 5 dalis. Fotoreceptai (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Skaitmeninė fotografija, 5 dalis. Fotoreceptai (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Skaitmeninė fotografija, 5 dalis. Fotoreceptai (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Skaitmeninė fotografija, 5 dalis. Fotoreceptai (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Scott Kelby tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Skaitmeninė fotografija, 5 dalis. Fotoreceptai (knyga su defektais)" perkama kartu