NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Stebuklo horizontai. Šiluva ir jos legenda lietuvių literatūroje

6,63 €
Kaina su kodu: 5,97 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 6.634 InStock
Į krepšelį

Knygos "Stebuklo horizontai. Šiluva ir jos legenda lietuvių literatūroje" aprašymas

Šioje knygoje "Stebuklo horizontai. Šiluva ir jos legenda lietuvių literatūroje" nuosekliai atskleidžiama, kaip lietuvių literatūra poetinėmis priemonėmis įvietina Švč. Mergelę Mariją Šiluvoje ir kaip į literatūrą yra įrašoma pati Šiluva: jos sakralusis klodas, jos istorija ir kraštovaizdis.
Skaitytojas įsitikins, kad nuo XIX a. iki mūsų dienų literatūrinė kūryba nebuvo vien pasyvus Šiluvos fenomeno vaizdavimas, bet reikšmingas religinių, kultūrinių, sociopsichologinių jo prasmių palaikymas, kūrimas bei perkūrimas, leidęs plėsti Šiluvos stebuklo horizontus, literatūros kūriniams skleistis kaip tokiems horizontams.

Pristatomi ir analizuojami ne tik grožiniai, bet ir grožiniai-religiniai, grožiniai-etnografiniai, grožiniai-publicistiniai tekstai, pasitelkiamas platus įvairios kitos šiluviškos raštijos kontekstas.

Knyga "Stebuklo horizontai. Šiluva ir jos legenda lietuvių literatūroje" skirta ir tiems, kurie domėsis Šiluvos bei Šiluvos Marijos refleksija, ir tiems, kurių interesai bendresni, susiję apskritai su bet kokių geografinių vietovių, taip pat su vadinamųjų atminties vietų menine, kultūrine refleksija.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Stebuklo horizontai. Šiluva ir jos legenda lietuvių literatūroje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Religijos studijos

Vigmantas Butkus pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Stebuklo horizontai. Šiluva ir jos legenda lietuvių literatūroje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Stebuklo horizontai. Šiluva ir jos legenda lietuvių literatūroje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Stebuklo horizontai. Šiluva ir jos legenda lietuvių literatūroje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Stebuklo horizontai. Šiluva ir jos legenda lietuvių literatūroje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vigmantas Butkus tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Stebuklo horizontai. Šiluva ir jos legenda lietuvių literatūroje" perkama kartu