0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Užsitęsusios vaikystės ruduo (CD)

4,34 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Užsitęsusios vaikystės ruduo (CD)


2021-06-30 4.34 InStock
Į krepšelį
Knygos "Užsitęsusios vaikystės ruduo (CD)" aprašymas

„Užsitęsusios vaikystės ruduo“ – sena jauki grupė, kuriai nusispjaut į muzikinę karjerą. Ne paslaptis, kad jos branduolį sudaro Keistuolių teatro aktoriai. Vieno medžio vaisiai – Ilona Balsytė, Darius Auželis, Aidas Giniotis ir Andrius Kaniava – pristato Jums savo kūrybos dainas, nepretenduodami nei į autorinės, nei į šlagerinės dainos žanrą – tik į Jūsų supratimą ir įsiklausymą. Dauguma dainų parašyta aštuoniasdešimtaisiais, kai grupės nariai mokėsi aktorinio meistriškumo Muzikos akademijoje. Ir visai nekeista, kad savo ankstyvąją lyriką jie pristato jau brandžiame amžiuje, nes tikrai geras vynas – išlaikytas vynas.
Dainų sąrašas:
1. Strazdas
2. Alaus bičiulis
3. Vėjas
4. Eldorado
5. Naktis ateina
6. Mažam kalne
7. Su žmonėm
8. Arbata
9. Katarinkos
10. Karaliaus šuo
11. Maži jausmai
12. Mes neturime namųParašykite atsiliepimą apie "Užsitęsusios vaikystės ruduo (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Užsitęsusios vaikystės ruduo (CD), kurią skaitytojams dovanoja Keistuolių teatras. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Keistuolių teatras su knyga Užsitęsusios vaikystės ruduo (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Užsitęsusios vaikystės ruduo (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Keistuolių teatras. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Užsitęsusios vaikystės ruduo (CD) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Užsitęsusios vaikystės ruduo (CD)" perkama kartu