Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Vilkolakiukas Dolfas 1. Gimtadienio staigmena

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 9.19 SoldOut

Knygos „Vilkolakiukas Dolfas 1. Gimtadienio staigmena“ aprašymas

Dolfas – paprastas berniukas, gyvenantis geriausio draugo Timio šeimoje. Savo tėvų jis nepamena, bet čia jaučiasi laimingas ir mylimas. Vieną dieną jam sueina septyneri... ir viskas pasikeičia.

Kaip nuslėpti, kad per mėnulio pilnatį virsti vilku? Kad tau užauga kailis ir atsiranda nasrai? Kaip susivaldyti nekrimstelėjus geriausio draugo mamai? Kas suvalgė kaimynę ir ką jos vaiduoklis veikia prie durų? Kas atsiuntė atviruką su vilku? Kas tas keistas nepažįstamasis parke, kuris, atrodo, viską žino? Jei tiesa išaiškėtų... Dolfas tikriausiai netektų šeimos ir geriausio draugo.

Įveikęs daugybę sunkumų, berniukas netikėtai suvokia, kad būti vilkolakiu gal nėra taip ir blogai...

Kuo ši knyga „Vilkolakiukas Dolfas 1. Gimtadienio staigmena“ naudinga:

    - Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba;

    - Lengvai skaitomas tekstas, trumpi sakiniai ir skyriai padeda maloniai įtvirtinti skaitymo įgūdžius;

    - Ugdomas humoro jausmas;

    - Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas;

    - Skaitant linksmas istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis.

Smagiai Hugo van Looko iliustruota knygutė skirta jaunesniųjų klasių moksleiviams.

Knygos apie vilkolakiuką Dolfą – vienas geriausių pasirinkimų pradinių klasių mokiniams. Dolfas – draugiškas, linksmas ir malonus personažas, su kuriuo gera tapatintis ir kartu mokytis drąsos, gebėjimo priimti save tokį, koks esi, ištikimybės draugams, pasitikėjimo savimi ir savo šeima.

Linksmos ir juokingos istorijos skatins skaityti ir leis mėgautis tekstu, o trumpi ir aiškūs sakiniai, į daug neilgų skyrių suskaidytas pasakojimas net ir sunkiau skaitančiam vaikui padės lengvai ir maloniai tobulinti įgūdžius. Juk taip malonu pasidžiaugti, kad ką tik su džiaugsmu įveikei net kelis knygos skyrius!

Paulas van Loonas – itin populiarios Nyderlanduose knygų serijos apie vilkolakiuką Dolfą autorius, skaitytojų pamiltas ir už knygas „Siaubų autobusas“, „Tamsta Varlius“. Dolfas – mielas ir draugiškas berniukas, kuris lanko mokyklą ir gyvena su draugu Timiu ir jo tėvais. Būtų toks kaip ir visi berniukai, bet jis – tikras vilkolakiukas ir per kiekvieną pilnatį pavirsta baltu vilkiuku. Šioje istorijoje Dolfas septintojo gimtadienio proga tampa tikrų tikriausiu baltu vilkolakiuku. Ir nuo šiol taps vilkolakiu kiekvieną pilnatį. Šie pasikeitimai Dolfo visai nedžiugina, priešingai, jis bijo, kad tokio pabaisos atsisakys mylimi globėjai ir įbrolis. Tačiau berniukui pavyksta suprasti, kad šeimos meilė ir palaikymas iš tiesų gali būti begaliniai.


  • Autorius: Paul van Loon
  • Serija: Vilkolakiukas Dolfas
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 16x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094412165
  • Vertėjas: Rima Dirsė
  • Iš kokios kalbos versta: nyderlandų

Parašykite atsiliepimą apie „Vilkolakiukas Dolfas 1. Gimtadienio staigmena“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Vilkolakiukas Dolfas 1. Gimtadienio staigmena“, kurį pristato Paul van Loon. Siūlome ne tik išsamų „Vilkolakiukas Dolfas 1. Gimtadienio staigmena“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Paul van Loon. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Vilkolakiukas Dolfas 1. Gimtadienio staigmena“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Vilkolakiukas Dolfas 1. Gimtadienio staigmena“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Vilkolakiukas Dolfas 1. Gimtadienio staigmena“ perkama kartu