NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Žaidimas PARTNERS

Kaina: 20,99 €
Kaina su kodu: 18,89 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Turime sandėlyje

2024-02-29 20.99 InStock
Į krepšelį

Aprašymas

Žaidimas PARTNERS yra populiariausias žaidimas Danijoje ir sparčiai užkariauja stalo žaidimų mylėtojų širdis visame pasaulyje. Šis žaidimas sumušė visų laikų rekordus, kaip geriausiai parduodamas stalo žaidimas Danijos istorijoje. Pagal statistiką iš 4 naujai išbandžiusių šį žaidimą žaidėjų - 2 iš jų šį žaidimą įsigis. Tokį "virusinį" poveikį turi tik labai mažai žaidimų pasaulyje, tad tai labai įtraukiantis žaidimas. Šis žaidimas neatsibosta, nes niekada negali nuspėti, kaip partija baigsis. Galiu tai patvirtinti iš savo patirties - šis žaidimas nepalieka abejingų :)

Tai yra 4 žaidėjų žaidimas, žaidžiamas poroje. Žaidėjai kortomis perkelia savo pėstininkus ratu aplink žaidimo lentą ir juda link finišo zonos. Kiekvieno raundo pradžioje pasikeisdami kortomis, partneriai padeda vieni kitiems greičiau judėti link finišo ar pagerinti savo poziciją žaidime. Žaidimo eigoje partneriai padeda vienas kitam ir kenkia priešininkams. Priešininkai naudoja blokavimo ar apsikeitimo kortas, kad sabotuotų priešininkų progresą. Norint laimėti reikia strategijos, šiek tiek sėkmės ir, galiausiai, sugebėjimo dirbti su savo partneriu. Komanda, kuri pirmiausia įkelia visus savo komandos pėstininkus į finišo zonas, laimi.

Žaidimą sudaro 4 žaidėjų pėstininkų rinkiniai, žaidimo lenta, taisyklės (lietuvių kalba) ir viena PARTNERS žaidimo kortelių pakuotė.


  • ISBN ar kodas: 5704029050019

Parašykite atsiliepimą apie "Žaidimas PARTNERS"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Strateginiai stalo žaidimai


Dažnai su "Žaidimas PARTNERS" perkama kartu