Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Žėrintys blizgučiai. Gyvūnėliai

Kaina: 10,45 €
Kaina su kodu: 9,41 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 10.45 InStock
Į krepšelį 9,41 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Žėrintys blizgučiai. Gyvūnėliai“ aprašymas

Tegul AKINAMAI BLIZGA gyvūnai tavo knygoje.

Turi 2000 mirguliuojančių blizgučių. Iš tokios daugybės smagu, lengva ir paprasta kurti kibirkščiuojančius meno kūrinius.

Tereikia nulupti blizgučius, prilipinti reikiamoje (tai reiškia - ten, kur tau labiausiai patinka) vietoje - ir turėsi žaviausių paveikslėlių, kibirkščiuojančių atvirukų, kvietimų, dovanų etikečių... visokiausių daiktelių, juk tavo vaizduotė laki.

Gyvūnai visada gražūs, įdomūs arba ir tokie ir tokie: į šachmatų žirgų panašus jūrų arkliukas, minkštas dryžuotas tigriukas, spalvingasis povas, ilgakaklė žirafa... Šioje knygoje gali juos tobulai išgražinti. Nuspalvink ir papuošk. Tik negailėk blizgučių!

Pasiruošk... dėmesio... težaižaruoja!

Nuoseklus aprašymas kaip kurti blizgučių paveikslus

Nulupk apsauginį paveikslo lakšto sluoksnį.

Padažyk pieštuką blizgučiams paimti į vašką. Pieštuko galą turi padengti plonas vaško sluoksnelis.

Atsargiai prispausk pieštuką prie blizgučio. Blizgutis turi prilipti prie pieštuko galo. Vadovaukis skaičiais ant blizgučių kapšiukų ir lakštų, kad žinotum, kurį blizgutį kur klijuoti.

Dabar atsargiai prispausk blizgutį prie paveikslo.

Blizgutis turi prilipti.

Kartok, kol visus paveikslo lakšto skaičius apklijuosi blizgučiais.

Palauk, kol blizgučiai prilips, paskui atsargiai išspausk paveikslą ar popierinį žaislą.

Jei darai popierinį žaislą, įsprausk savo darbelį į stovą.

Jei darai paveikslą, gali jį priklijuoti prie sienos lipniąja juostele, kad visas pasaulis galėtų grožėtis.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Žėrintys blizgučiai. Gyvūnėliai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos spalvinimo knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Žėrintys blizgučiai. Gyvūnėliai“, kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų „Žėrintys blizgučiai. Gyvūnėliai“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Žėrintys blizgučiai. Gyvūnėliai“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Žėrintys blizgučiai. Gyvūnėliai“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Žėrintys blizgučiai. Gyvūnėliai“ perkama kartu