„Logico Primo“ – žaidimų serija, skirta ikimokyklinio amžiaus vaikams. Šiuos žaidimus galima žaisti darželiuose, parengiamosiose klasėse ar namuose.

„Logico“ mokymosi programa sukurta Vokietijoje ir rekomenduojama visame pasaulyje. Ji pelnė daugybę įvairių apdovanojimų.

Kvalifikuotų pedagogų ir kitų specialistų sudaryta teminė medžiaga skatina vaikus žaisti, mąstyti ir bendrauti.

Logico Primo knygos

Rasta: 13

Logico Primo. Estetika |
-10% su kodu: PATOGU
6,29 €
Kaina su kodu: 5,66 €
Turime sandėlyje
LOGICO PRIMO lentelė |
-30% su kodu: PATOGU
10,19 €
Kaina su kodu: 7,13 €
Turime sandėlyje
Rasta: 13

Didžiausias dėmesys skiriamas koncentracijos, erdvinio suvokimo ir loginių įgūdžių gerinimui.

Žaidimų serija „Logico Primo“ rekomenduojama 3-10 metų vaikams. Visus serijos žaidimus vienija pagrindinis veikėjas – mėlynas paukštis, kuris mėgsta mokytis. Vaikai kviečiami prie jo prisijungti ir tobulintis įvairiose srityse.

Žaidimų rinkinius sudaro įvairios kortelės su klausimais bei rėmas su mygtukais, kuris padeda spręsti galvosūkius. „Logico Primo“ žaidimų seriją apima daugybė rinkinių, o kiekvieną – 11 skirtingų mokymosi kortelių, kurios lavina esminius vaikų įgūdžius. Temos įvairios: vaikai galės mokytis geometrijos pagrindų, pažins spalvas, skaičius, aplinkinį pasaulį, žaidimai gerins koncentraciją, kruopštumą, mokys apie kasdienybę, skaičių sekas ir t.t.

Mokytojams rekomenduojama derinti skirtingas mokymosi sritis, nes tai padeda vaikams sukurti ryšius, tarp to, ką jie jau žino, ir naujų dalykų. Žaisdami mokinukai gali sužinoti apie įvairias tradicijas, muzikos instrumentus ir dar daugiau.

Kviečiame internetu patogiai įsigyti įvairių „Logica Prima“ žaidimų serijos rinkinių. Atkreipkite dėmesį į žaidimą „Mokausi skaičiuoti ir palyginti“, kuris padės matematikos pagrindus.

Žaidimas „Mūsų gyvūnai“ supažindins su mus supančia aplinka ir gyvūnijos pasauliu. Rinkinys „Mano diena“ padeda suvokti, kas ir kodėl vyksta vaikų kasdienybėje.

Rinkinys „Kairėn dešinėn, aukštyn žemyn“ didina erdvinį vaikų suvokimą.

Žaidimas „Suvokimas“ lavina bendrą pasaulėvaizdį, o rinkiniai „Ligoninėje“, „Vaikų darželyje“, „Turguje“ ir „Žaidimų kambaryje“ padeda perprasti, kas vyksta vienoje ar kitoje vietoje.

Ypač vertingas žaidimas „Logico Primo. Mokausi eismo taisyklių“, juk mokytis saugaus elgesio gatvėje labai svarbu nuo pat mažų dienų. Smagios kortelės, įdomiai pateikti klausimai ir akį traukiančios iliustracijos padeda įsiminti informaciją, o svarbiausia  – ją taikyti ir praktikoje.

Visi žaidimai pagaminti kokybiškai, puikiai pritaikyti vaikams ir papildantys kitą įvairią mokymosi medžiagą.