Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Autorių dueto Cassandra Clare ir Holly Black romanai „Magisteriumas“, spėję pelnyti jaunųjų skaitytojų simpatijas, priskiriami prie fantastikos, fantasy knygų paaugliams ir jaunimui ir yra pateikiami knygyno Patogupirkti.lt knygų serijoje „Magisteriumas“.


Pristatome trumpą pirmosios knygų serijos dalies „Geležinis išbandymas“ anotaciją: „Kalą visą gyvenimą mokė saugotis magijos, todėl jis iš visų jėgų stengiasi susikirsti per Geležinį išbandymą.

Ciklo "Magisteriumas" knygos

Rasta: 2

Rasta: 2

Tačiau net ir susimovęs vaikinas kvietimą gauna. Dabar jis privalo mokytis Magisteriume.“ Trys į Magisteriumą atrinkti mokiniai besimokydami susidraugauja. Juos suvienija bendros užduotys, kurios, kartais atrodo beprasmiškos ir nuobodžios, tačiau yra skirtos meistrystei įvaldyti.


Studijuodamas magų mokykloje, Kalas nusprendžia likti joje po pirmųjų apmokymo metų, siekdamas įgyti daugiau įgūdžių ir pasipriešinti tėvo valiai, laikytis nuo magijos atokiau. Jaunuolio laukia ne vien mokytojų išbandymai ir neįtikėtini nuotykiai, tačiau ir susidūrimas su juodosios magijos jėgomis, kurios tarpsta kur kas arčiau, nei atrodo.


„Varinė pirštinė“, knygų serijos „Magisteriumas“ antra knyga, – ne ką mažiau intriguojanti ir siūlanti leistis į dar pavojingesnius nuotykius. Atidus skaitytojas pastebės vieną kitą panašumą į J. K. Rowling romanų seriją „Haris Poteris“. Tačiau tai nėra bandymas atkartoti žymiosios sagos siužetą ar jos stilių. „Magisteriumas“ pasakoja visiškai kitokią istoriją ir perteikia kitokią magiją! Autoriams pavyko sukurti unikalų magų mokyklos pasaulį.


„Magisteriumas“ yra originali ir populiari maginės fantastikos knyga paaugliams ir jaunimui, atradusi savo skaitytoją. Visiškai nauja siužetinė linija, sukurta šioje knygų serijoje, bus patraukli visiems, kuriems patiko skaityti Harį Poterį; ne tik paaugliams, bet ir suaugusiems. Netikėtų vingių kupinas siužetas ir nenuspėjama pabaiga garantuoja įdomų skaitymą. Knygoje yra visko – nuotykių, magijos, baisių paslapčių, svaiginančio veiksmo ir netikėtų apreiškimų.