Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

„Monopolis” tai strateginis žaidimas, kurio tikslas yra sukurti monopoliją bei uždirbti daugiausia pinigų kontroliuojant kuo daugiau žemės nuosavybės zonų.

Žaidimo „Monopolis” lenta suskirstyta į skirtingas nuosavybės zonas (langelius), kiekviena iš kurių turi skirtingą piniginę vertę.

Monopolis stalo žaidimas

Rasta: 10

Žaidimas „Monopolis: keliauk. Pasaulinis turas“ LT |
  • Nemokamas knygos pristatymas
-20% su kodu: PATOGU
44,99 €
Kaina su kodu: 35,99 €
Turime sandėlyje
Žaidimas „Monopolis: sukčių leidimas“ LT |
  • Nemokamas knygos pristatymas
-20% su kodu: PATOGU
32,99 €
Kaina su kodu: 26,39 €
Turime sandėlyje
Žaidimas „Monopolis“ LT |
  • Nemokamas knygos pristatymas
-20% su kodu: PATOGU
44,99 €
Kaina su kodu: 35,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 10

Žaidėjai gali įsigyti ir parduoti nekilnojamą turtą, statyti namus, viešbučius ir taip gauti nuomą iš kitų žaidėjų, jiems atsistojus ant jūsų turimos nuosavybės. Be to, galima nusipirkti specialias korteles, kurios suteikia papildomų privalumų arba apribojimų.

Žaidimo azartą padidina „Šanso“ ir „Visuomenės fondo“ kortelės, kurios nurodo ar žaidėjas laimi papildomų pinigų ar turi susimokėti. Taip pat ir specialiosios zonos, atnešančios žaidėjams dar daugiau sėkmės arba iššūkių.

Žaidimas baigiasi, kai vienas žaidėjas bankrutuoja, o likę žaidėjai turi suskaičiuoti ir išsiaiškinti, kuris susikūrė didžiausią monopoliją ir taip laimėjo žaidimą.

„Monopolis” yra visame pasaulyje populiarus žaidimas turintis daug skirtingų versijų, kuriose gali būti keičiamos žemės nuosavybės zonos, keičiamos figūros ir kitos taisyklės.

Mūsų interneto knygyne rasite nemažai šio žaidimo variantų: „Monopolis: keliauk. Pasaulinis turas“, „Monopolis: sukčių leidimas“, „Monopolis: statyk“, „Monopolis: Lietuva“, „Monopolis: išmanioji bankininkystė“, „Monopolis: super elektroninė bankininkystė“, „Antimonopolis“. Sukurta ir šio žaidimo versija mažiesiems – „Mano pirmasis monopolis“, o į kelionę pasiimti puikiai tiks ir kelioninis žaidimas „Monopolis“.

Žaidimas universalus – jį gali žaisti tiek suaugusieji, tiek ir vaikai. Žaidimas taip pat skatina bendravimą ir tarpusavio konkurenciją, nes kiekvienas žaidėjas siekia tapti turtingiausiu ir laimėti. „Monopolis“ - puikus būdas praleisti laiką su draugais ir šeima, ypač šaltais žiemos vakarais ar lietingomis dienomis. Žaiskite su savo vaikais ar draugais, kurkite strategijas, ir kovokite, kad įgytumėte daugiausiai galios ir laimėtumėte žaidimą!

Šių ir kitų strateginių žaidimų galite įsigyti mūsų interneto knygyne. Čia atrasite didelį prekių asortimentą už palankiausias kainas!