⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

„Pasirenk standartizuotam testui“ yra knygų serija, kurioje surinkti testai, padėsiantys mokytojams įgyvendinti mokykloje keliamus įvairių disciplinų uždavinius.

Pasirenk standartizuotam testui knygos

Rasta: 5

Rasta: 5

Leidinių autoriai Lina Kostiukovienė, Gražvydas Kaškelis, Asta Rutkienė, Jurgita Blažienė, Andželika Padarauskienė, Liuba Stankevičienė, Rima Skirkevičienė, Vilija Pridotkienė ir kiti specialistai prisidėjo prie Nacionalinio egzaminų centro vykdomo projekto ir parengė testų rinkinių, kurie padės mokiniams siekti rezultatų ir iškeltų tikslų.

Knygų serija „Pasirenk standartizuotam testui“ apima skirtingų disciplinų leidinius, skirtus įvairių klasių mokiniams.

Leidinyje „Pasaulio pažinimo testai 4 klasei“ pateiktos užduotys atitinka standartizuotam testui keliamus reikalavimus. Atlikdami pasaulio pažinimo testus moksleiviai įsivertins savo žinias, užpildys spragas bei pasiruoš įvairiems atsiskaitymams. Testus vaikai gali atlikti tiek pamokose, tiek savarankiškai. Leidinys apima septynis testus.

Knyga „Lietuvių kalbos testai 4 klasei“ sudaryta iš dvylikos standartizuotų testų. Kiekvieną jų sudaro trys dalys apimančios teksto suvokimą, rašymo ir kūrybines užduotis. Visi atsakymai vertinami taškais.

Knyga „Matematikos testai 6 klasei“ skirta padėti mokiniams ir mokytojams įvertinti vaikų pažangą ir pasirengti standartizuotiems testams. Pateikiami testai labai įvairūs: su pasirenkamuoju atsakymu, taip pat tokie, kuriems reikia trumpo sprendimo, struktūruoti uždaviniai. Knygos gale pateikiami atsakymai.

„Gamtos mokslų testai 8 klasei“ pravers visiems pedagogams, mokiniams ir tėvams. Leidinys taip pat sudarytas pagal standartizuotą gamtos mokslų programą. Knygoje rasite septynis testus, parengtus pagal moksleivių pasiekimo lygius ir skirtingas temas. Mokiniams reikės išmokti nagrinėti mokslinius tyrimus, analizuoti duomenis, formuluoti išvadas. Testų formatai skirtingi, vienuose reikia pasirinkti teisingą atsakymą, kitur teks pateikti sprendimą.

Leidinys „Socialinio ugdymo testai 8 klasei“ sudarytas iš istorijos, geografijos ir pilietinio ugdymo užduočių, orientuotų į skirtingo lygio moksleivius. Pirmi knygos testai padės nustatyti mokinio lygį, o kiti – stebėti jo tobulėjimą ir pašalinti spragas. Testų rinkinys taip pat parengtas atsižvelgiant į Standartizuotą socialinių mokslų pro­gramą.

Knygų serija „Pasirenk standartizuotam testui“ skirta mokytojams, kurie galės įvertinti mokinių žinias ir stebėti kiekvieno moksleivio pažangą; mokiniams, norintiems pasitikrinti savo žinias ir pasirengti standartizuotiems testams; tėvams, kuriems svarbu pažinti savo vaikus ir įvertinti jų pažangą. Kviečiame leidinius patogiai įsigyti internetu.