NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

„Saboteur“ - nuotakingas ir smagus žaidimas, reikalaujantis nuovokumo bei gebėjimo į pasikeitusią situaciją reaguoti greitai.

„Saboteur“ - kortų žaidimas, kuriame dalyvauja nuo 3 iki 10 žaidėjų. Vieni žaidėjai - aukso kasėjai - stengiasi kuo greičiau pasiekti aukso kasyklą ir surasti aukso lobį, kiti - diversantai - trukdo pirmiesiems.

Saboteur kortų žaidimas

Rasta: 5

SABOTEUR THE DARK CAVE |
-10% su kodu: PATOGU
16,99 €
Kaina su kodu: 15,29 €
Turime sandėlyje
SABOTEUR DUEL stalo žaidimas |
-10% su kodu: PATOGU
11,99 €
Kaina su kodu: 10,79 €
Turime sandėlyje
SABOTEUR 2, stalo žaidimo papildymas |
-10% su kodu: PATOGU
11,99 €
Kaina su kodu: 10,79 €
Turime sandėlyje
SABOTEUR stalo žaidimas |
-10% su kodu: PATOGU
11,99 €
Kaina su kodu: 10,79 €
Turime sandėlyje
SABOTEUR FOREST stalo žaidimas |
-10% su kodu: PATOGU
24,99 €
Kaina su kodu: 22,49 €
Turime sandėlyje
Rasta: 5

Jie visais imanomais būdais, kuriuos tik leidžia žaidimo taisyklės, atkakliai stengiasi sukliudyti priešininkams pasiekti savo tikslą.

Žaidimo pradžioje kiekvienam žaidėjui yra išdalinamos kortos su tunelio dalimis, sudarančiomis kelią iki aukso kasyklos. Kiekvienas žaidėjas taip pat gauna kortas su įrankiais, kuriuos gali naudoti norėdamas kenkti ir sabotuoti tunelio statybą.

Vienas iš žaidėjų yra piktasis trolis – jo tikslas yra sukelti kuo daugiau chaoso ir sutrukdyti kitiems žaidėjams pasiekti aukso kasyklą. Jo tikslas - slėptis, kad kiti žaidėjai nenustatytų jo tapatybės.

Žaidimas susideda iš trijų etapų: pradžios, kai yra statomos tunelio dalys; pagrindinio etapo, kai vieni žaidėjai stengiasi pasiekti aukso kasyklą, o kiti jiems trukdo; ir pabaigos, kai skaičiuojami taškai ir nustatomi laimėtojai.

Žaidėjas gali laimėti žaidimą, jei jis pasieks aukso kasyklą, o diversantas laimės, jei žaidėjui nepavyks rasti aukso arba jam pavyks užkirsti kelią kitiems žaidėjams.

„Saboteur“ - puikus pasirinkimas žaisti su šeima ar su  draugais. Žaidimo entuziastams siūlome įsigyti ir žaidimo papildymą „Saboteur 2“, o jaunesniems žaidėjams - „Saboteur Duel“. Norintiems išbandyti kažką naujo, siūlome „Saboteur Forest“ didesnėms žaidėjų grupėms.

Jei ieškote patogaus ir greito būdo įsigyti savo mėgstamas knygas, mūsų interneto knygynas - puikiausiai tam tinkama vieta. Siūlome didelį grožinės ir dalykinės literatūros bei laisvalaikio prekių pasirinkimą. Pirkimas online - greitas ir paprastas būdas įsigyti norimas prekes už prieinamą kainą. Užsukite apsižvalgyti ir įsitikinkite patys!