NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Stilingos užrašų knygelės – serija, dėl kurios suklusti turėtų visi užrašinių gerbėjai. Mėgstate rašyti ranka? Jaučiate silpnybę gražioms knygelėms? Jūs esate teisingoje vietoje!

Šiandien pasaulį užvaldė kompiuteriai ir telefonai, atrodytų, kad užrašų knygelės netenka prasmės, tačiau realybė visai kitokia.

Stilingų užrašų knygelių serija

Rasta: 8

Rasta: 8

Daugybė žmonių vis dar mėgsta žymėtis pastabas ranka, o kūrybiškas planuočių kūrimas (angl. „Bullet journal“) – maloni ir labai populiari veikla. Ieškote stilingos užrašų knygelės? Ši serija jums tikrai patiks.

Papūga, flamingai, gėlių raštai, paukščiai, vaisių ornamentai ir abstraktūs piešiniai – objektai puošiantys šių stilingų planuočių viršelius. Visos užrašinės pasižymi moderniu dizainu ir stilingumu, tačiau yra pakankamai skirtingos, tas patiks įvairaus skonio žmonėms. Be kita ko, viršeliai ne tik gražūs, bet ir itin malonūs liesti – jie yra lankstūs, tačiau labai kokybiški ir pagaminti iš Munken popieriaus.

Šių užrašinių formatas – 15x20 cm, taigi, bus patogu ir rašyti, nes tam pakaks erdvės, ir pasiimti su savimi, nes knygelė patogaus dydžio.

Vidus – pats universaliausias ir žmonių mėgstamiausias – taškuotas. Taškeliai neriboja kūrybiškumo ir leidžia pasireikšti fantazijai. Rašykite kuria norite kryptimi, pieškite ir kitaip išnaudokite puslapius. Taškuoti puslapiai, skirtingai nei liniuoti ar languoti, nesufleruoja raidžių dydžio ir yra labai patogūs įvairiems grafikams braižyti ar net lentelėms sudarinėti.

Šiose stilingose užrašų knygelėse nėra kalendoriaus, reklamų, citatų ir kitokių svetimų žmonių minčių. Viskas palikta tik jums ir jūsų fantazijai. Patys numeruokite puslapius, rašykite dienoraščius, pasižymėkite svarbias mintis iš knygų, planuokite svarbius darbus, sudarykite pirkinių sąrašus, pieškite – viskam užteks vietos. Užrašų knygelę sudaro 224 puslapiai.  

Stilingą užrašų knygelę naudoti paprasta. Tam, kad greitai rastumėte reikalingą vietą ji turi net dvi medžiagines juosteles-skirtukus. Taigi, galėsite pažymėti dažniau reikalingas vietas, žinoma, tai jūsų neriboja ir užrašinėse galite naudoti savo skirtukus, lipnius lapelius bei kitas funkcionalius ar dekoratyvinius elementus. Viskas priklauso nuo jūsų fantazijos.

Stilingos užrašų knygelės gali tapti puikia dovana. Jos nudžiugins mamą, draugą ar kolegą, tad kviečiame nieko nelaukti ir internetu įsigyti dailių ir patogių užrašinių.