Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

„Užkerėtas dvaras“ - maginės fantastikos knygų (iš viso ją sudaro penkios knygos) serija kupina paslapčių, aistros, klastos, veiksmo ir nuotykių. Amerikiečių rašytoja Sarah J.

Ciklo "Užkerėtas dvaras" knygos

Rasta: 2

Rasta: 2

Maas, kuri jau paauglystėje garsėjo kaip nebūtų istorijų pasakotoja, tobulai pina stebuklų ir įtampos kupiną pasakojimą.

Ar devyniolikmetė Feirė galėjo įtarti, kad didžiulis vilkas, kurį mergina nušovė medžioklėje, buvo stebuklingas padaras. Už savo poelgį ji privalo atsakyti ir turi du pasirinkimus: arba sumokėti savo gyvybe, arba persikelti gyventi už sienos – stebuklingos nematomos užtvaros, skiriančios mirtingųjų karalystę nuo fėjų karalystės. Feira pasirenka pastarąjį. Tamlinas, pilies, į kurią atvyksta mergina, savininkas yra laumių Didysis Valdovas ir aukščiausias Pavasario Dvaro, vieno iš galingų rūmų, į kuriuos padalinta karalystė, valdovas. Vieną dieną Feirė sužino paslaptį: Pavasario Dvarą ir jos globėją Tamliną užbūrė piktosios jėgos,  o prakeiksmą gali panaikinti tik mirtingoji...

Dabar Feirė jau ne ta paprasta mirtinga mergina, kuri gyveno tarp tarp žmonių. Pavasario Dvare ji įgijo nemirtingumą, įvaldė magiją, jos mylimasis yra aukščiausias Pavasario Dvaro valdovas ir netrukus įvyks jų vestuvės. Tačiau kažkada ji sudarė sutartį su Risandu, šiurpiojo Nakties Dvaro Didžiuoju valdovu, ir privalo kiekvieną mėnesį vieną savaitę praleisti kaimyninės karalystės valdose, apie kurias sklanda negeros kalbos. Tuo tarpu kitas ilgametis Pavasario Dvaro priešas ruošiasi užpilti karalystę. Jo rankose yra galingas artefaktas, kuris kadaise suteikė gyvybę visam pasauliui ir gali atgaivinti mirusiuosius. Tik nepaprasta knyga gali atimti iš jo galią, ir Feirė padarys viską, kas įmanoma ir neįmanoma, kad tą knygą gautų...


Tai tik dviejų pirmųjų lietuviškai pasirodžiusių „Užburto dvaro“ dalių įvykiai. Tikimės, kad leidykla išvers ir išleis ir likusias dalis, nes puikūs skaitytojų atsiliepimai tik patvirtina rašytojos talentą ir knygos vertę.