Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Lietuvoje veikia daugiau nei penki šimtai leidyklų. Daugelio jų leidžiamas knygas rasite ir lengvai įsigysite internetiniame knygyne Patogupirkti.lt.

Ajurvedos akademijos knygos

Rasta: 3

Likimo dėsniai, arba trys žingsniai į laimę ir sėkmę | Oleg Gadeckij
-10% su kodu: PATOGU
24,15 €
Kaina su kodu: 21,74 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Hitopadeša. Išmintis mažiems ir dideliems | Šri Narayana Pandita
-10% su kodu: PATOGU
20,35 €
Kaina su kodu: 18,31 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Miglė, Ramas ir Ežiukas Ajurvedos šalyje | Agnė Tarvydaitė
-10% su kodu: PATOGU
6,06 €
Kaina su kodu: 5,45 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 3

Leidykla Ajurvedos akademija, kaip ir daugelis kitų, siūlo savo unikalų, atpažįstamą, pirkėjų įvertintą knygų asortimentą. 

Kiekviena Ajurvedos akademija leidyklos knyga turi kuo nustebinti, nes pasak leidyklos atstovų, svarbiausia daryti tai ką labiausiai mėgsti ir įsiklausyti į tai, ko nori skaitytojas. Tad leisdama knygas Ajurvedos akademija leidykla dirba, konsultuojasi ir diskutuoja su savo srities profesionalais, kad naujausias skaitinys džiugintų net reikliausią auditoriją.

Šiame puslapyje galite pamatyti visas leidyklos Ajurvedos akademija siūlomas ir mūsų parduodamas knygas. Čia rasite leidėjų parengtas naujienas, populiarius leidinius, skaitytojų geriausiai įvertintas knygas ar kūrinius, kuriems taikomos nuolaidos.

Interneto knygynas Patogupirkti.lt glaudžiai bendradarbiauja su leidykla Ajurvedos akademija ir užtikrina, kad asortimente pasirodytų leidyklos naujausios knygos itin patraukliomis kainomis. Dirbdami kartu atsižvelgiame į skaitytojų poreikius ir nuolat rengiame įvairias akcijas bei knygų išpardavimus. 

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, nes bent kartą per savaitę informuojame apie leidyklų naujienas ir nuolat knygų skaitytojams siūlome akcijas skirtingų leidyklų knygoms!