Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Likimo dėsniai, arba trys žingsniai į laimę ir sėkmę

4.1
(20 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 24,15 €
Kaina su kodu: 21,74 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-02-06 Diana

Tai atverianti akis


2024-05-31 24.153 InStock
Į krepšelį 21,74 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Likimo dėsniai, arba trys žingsniai į laimę ir sėkmę“ aprašymas

Knygos "Likimo dėsniai, arba trys žingsniai į laimę ir sėkmę" autorius Oleg Gadeckij – garsus rusų psichologas treneris, filosofijos mokslų kandidatas, unikalių psichologijos programų kūrėjas. Daug metų tyrinėjo įvairių psichologijos metodų veiksmingumą ir nustatė,kad įvairūs psichologų taikomi metodai nedera su pasaulio dėsniais. Dėl to jie neigiamai veikia žmogaus likimą.

Šioje knygoje "Likimo dėsniai, arba trys žingsniai į laimę ir sėkmę" pateikiamas vientisos ir darnios psichologijos projektas.

Taikydami pateiktus metodus, galėsite įveikti sunkias gyvenimo situacijas,išmoksite formuoti norimą tikrovę, sukursite tvirtus, kupinus pasitikėjimo santykius šeimoje, į savo gyvenimą pritrauksite materialinę gerovę, suprasite pagrindinius sveikatos principus, išlavinsite intuiciją, suvoksite savo paskirtį.

Knyga parašyta gyva kalba. Skaitydami ją neliūdėsite :)
Daugybė pratimų, namų užduočių, pavyzdžių, alegorinių pasakojimų padės rasti atsakymus į svarbiausius klausimus ir mokys darnaus gyvenimo meno.

Oleg Gadeckij “Likimo dėsniai, arba trys žingsniai į laimę ir sėkmę” – dar viena knyga papildanti populiarių “Ajurvedos akademijos” knygelių biblioteką. Unikali pasaulinės psichologijos metodų ir senųjų sanskrito traktatų išminties sintezė.

ĮŽANGA

Vienas keliauninkas, einantis tiesos keliu, sumanė miesto turgaus aikštėje surengti pasirodymą, kad užsidirbtų maistui. Prie kelionių lazdos vietoj antgalio pritvirtinęs peilį, keliauninkas pasidirbo ietį ir ėmė rodyti įvairiausius triukus. Nedelsiant susirinko didžiulė minia, o kažkas iš vietinių šaunuolių netgi pamėgino su juo rungtyniauti, kieno koviniai gebėjimai geresni. Kad ir kaip jie puolė, su ginklais ar be jų, keliauninkas lengvai juos įveikdavo, ieties kotą laikydamas tik trimis pirštais ir skaudžiai apkuldamas puolėjus arba kirsdamas jiems ašmenimis.

Vakarop keliauninkas nutarė baigti savo pasirodymų. Iš žiūrovų minios išėjo jaunuolis ir kreipėsi į jį:

- Iš tikro nėra tau lygių. Tu puikiai valdai ietį, o aš seniai ieškau, kas galėtų mane išmokyti šito meno.

Jaunuolis buvo iš turtingos šeimos. Tai liudijo gražūs drabužiai ir išdidi laikysena. Laukdamas pašnekovo sprendimo, jis akivaizdžiai nekantravo ir nesugebėjo nuslėpti puikybės, netyčia blykstelėjusios primerktose akyse. Matydamas, kad keliauninkas delsia atsakyti, jaunuolis tęsė savo kalbų. Jis pažadėjo už pamokas gerų užmokestį ir pasiūlė nakvynę savo namuose.

- Esu apgailėtinas žmogelis, o ne didis meistras, -atsakė keliauninkas. - O visa, ką tu matei, - tik šios ieties stebuklingos galios pasireiškimas. - Jis parodė lazdą su pritvirtintu peiliu ir tęsė: - Viskas, ko esu išmokytas, - tai gebėjimas jai tarnauti.

Jaunuolio akyse sužibusios godumo kibirkštėlės išdavė jo troškimą užvaldyti ietį. Niekinamu tonu, kuriame neliko nė šešėlio pagarbos keliauninkui, jaunuolis tarė:- Mano tėvas nupirks iš tavęs ietį, ir tu gausi už ją viską, ko panorėsi. Jeigu tam pasipriešinsi, ietį iš tavęs atims jėga.

Nusišypsojęs keliauninkas atsakė:

- Aš nesu ieties savininkas, tai ji - mano valdovė, jos negalima nei nupirkti, nei pavogti, nei atimti jėga. Galima tik parsisamdyti jos tarnu ir išmokti vykdyti jos užgaidas. Jei kas nors pabandys ją užvaldyti kitu būdu - užsitrauks nelaimes, o stebuklinga ieties galia pereis į kokį nors kitą daiktą.

- Tai štai, - sušuko jaunuolis, - kodėl ši ietis tokia negraži! Stebuklinga galia nenori atkreipti į save neišmanėlių dėmesio. Išmokyk mane ją pagerbti ir vykdyti jos paliepimus.

- Jei nori išmokti jai tarnauti ir naudotis jos globa, - atsakė keliauninkas, - teks tau iš pradžių sumokėti už ieties valdininko vietų, mokymų ir išlaikymą metus į priekį, o tada leistis į kelionę paskui ietį į šventuosius kalnus, nes kaip tik ten ji dabar ir vyksta.

Iki tos pačios dienos vakaro viskas buvo parengta, ir keliauninkas su ietimi, lydimas jaunuolio, išvyko...


  • Autorius: Oleg Gadeckij
  • Leidėjas: Ajurvedos akademija
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099581507
  • Vertėjas: Monika Francuzovičienė
  • Iš kokios kalbos versta: rusų

Kiti taip pat domėjosi


2022-03-19

Manipuliatorius (kremliaus ruporas) po meistriškais samprotavimais tas Gadeckis.

2022-02-06

Tai atverianti akis

2021-05-08

Geriausia gyvenimo knyga

2021-05-05

Vyras paskaitęs šią knygą tik ėmė postringauti, kad pagal ją aš nemoku bendrauti. Paskaičiau, tiesa ta, kad ten daug biblijinių motyvų, bet nieko labai konkretaus. Tikrai yra vertesnių psichologinių knygų :-) teks vyrui nupirkti rimtesnį skaitalą.

2021-02-26

Buvo pakankamai įdomių ir priverčiančių susimąstyti įžvalgų, vertinimas teigiamas, bet kažkokio stebuklo nesitikėkite.

2020-12-01

Gal kas perparduoda? Aciu!
[email protected]
Kaunas

2020-11-12

2020-10-19

2019-11-14

Gal kas turit parduoti?
[email protected]

2019-10-01

Kas turite parduoti?;)
[email protected]

2019-09-10

Jei kas turite parduoti, rasykite el pastu [email protected] :)

2019-08-29

2019-08-29

Ar dar bus pardavime ši knyga?

2019-05-10

Gal kas turit perparduoti sita knyba? Rasykit man i emaila: [email protected]. aciu

2019-04-23

2018-10-08

Labai įdomi knyga psichologinė apie Dievą ir su didžiule išminties pamokančių istorijų skrynia :-)

2018-09-10

Nusivyliau, kadangi nemėgstu religinių išvedžiojimų, o šioje knygoje 90% turinio apie Dievą ir viskas visada susiveda į Dieviškąją meilę bei gėrį. Kai kuriuos skyrius teko tiesiog praversti, nes vien biblijiniai pasakojimai. Tikėjausi psichologinės knygos, ne religinės. Tikrai neverta mokėti tokios sumos.

2018-04-10

Labai gera knyga. Man atsake i daugybe klausimu.

2018-02-08

Labai patiko. Perskaičiau keletą kartų ir kai kuriose situacijose „pasikartoju” pieštuku pasižymėtas vietas. Daug išmintingų patarimų.

2017-01-08

Labai patiko knyga. Lengvai skaitosi, suprantama. Papildyta gražiomis alegorijomis

Parašykite atsiliepimą apie „Likimo dėsniai, arba trys žingsniai į laimę ir sėkmę“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Oleg Gadeckij pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Likimo dėsniai, arba trys žingsniai į laimę ir sėkmę“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Likimo dėsniai, arba trys žingsniai į laimę ir sėkmę“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Likimo dėsniai, arba trys žingsniai į laimę ir sėkmę“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Likimo dėsniai, arba trys žingsniai į laimę ir sėkmę“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Oleg Gadeckij tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Likimo dėsniai, arba trys žingsniai į laimę ir sėkmę“ perkama kartu