NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Amos Oz – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Amos Oz kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių. Galbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Amos Oz savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms.

Amos Oz knygos

Rasta: 3

Pasakojimas apie meilę ir tamsą | Amos Oz
-15% su kodu: PATOGU
21,99 €
Kaina su kodu: 18,69 €
Turime sandėlyje
Judas | Amos Oz
-40% su kodu: PATOGU
12,69 €
Kaina su kodu: 7,61 €
Turime sandėlyje
Judas (knyga su defektais) | Amos Oz
-15% su kodu: PATOGU
6,49 €
Kaina su kodu: 5,52 €
Turime sandėlyje
Rasta: 3

Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas