NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Andrew Mayne – amerikiečių iliuzionistas, rašytojas, TV kanalo A&E šou Don’t Trust Andrew Mayne (Nepasitikėkite Andrew Mayne) kūrėjas ir vedėjas, taip pat kuria tinklalaidę Weird Things.

A. Mayne yra parašęs daugiau nei 12 romanų. Jo knygos tampa bestseleriais, daugiausia autorius rašo paslaptingas detektyvines istorijas, taip pat knygas apie magiją.

Andrew Mayne knygos

Rasta: 1

Rasta: 1Knyga „Biologas“ yra pirmoji iš serijos apie Teo Krėjų, autorius yra parašęs dar dvi serijos knygas „Looking Glass“ ir „Murder Theory“. Pagal jo knygą „Angelas žudikas“ (Angel Killer) kuriamas filmas.

A. Mayne yra bestselerių autorius ir ilizionistas, kuris pasirodymus rengia visuose penkiuose žemynuose, jo Youtube kanale publikuojami vaizdo įrašai sulaukia milijonų peržiūrų, jo pasirodymai sutraukia tūkstančius magijos mėgėjų. Žmonės pamėgę A. Mayne rodomus triukus, įrašus ir knygas, vadina save „Mayniakais“. Jis sukūrė savo išskirtinį magijos stilių, kurį vadina „šoko magija“, kurioje sujungia didelio masto iliuzijos poveikį su gatvės magija.

Tai, ką kuria A. Mayne yra naujas magijos lygmuo - jis gali iškviesti vaiduoklį jūsų telefone, susimažinti iki nykštuko, įtikinti, kad miestą apsupo ateiviai. Jis netgi yra demonstravęs savo triukus tarptautinės kosmoso stoties astronautams.

Andrew Mayne yra sukūręs daugiau nei 400 magijos efektų, parašęs daugiau nei 50 knygų ir sukūręs daugybę vaizdo įrašų apie magiją. Nuolat lyderiaujantis tarp iliuzijos meno kūrėjų A. Mayne buvo ir vienas iš pirmųjų, sukūrusių triukus iPhone telefonams.

A. Mayne yra dirbęs su garsiausias pasaulio iliuzionistais ir padėjęs jiems kuriant triukus, tarp jų David Blaine ir David Copperfield. 2011 metais jis vyko į Kiniją, kur dirbo ir mokė legendinius Pekino cirko artistus, 2012 metais rengė turą po Europą ir Vidurio Rytų valstybes.

Pirmą kartą į turą aplink pasaulį jis išvyko būdamas paauglys. Netrukus, sulaukęs vos 19 metų,  tapo įvairių kurortų ir lošimo namų žvaigžde visame pasaulyje. Tuo metu jis buvo jauniausias pasauliniu mastu triukus demonstruojantis iliuzionistas. Jis yra ir vienas iš mokymų programos vaikams kūrėjų, programoje magija naudojama mokant vaikus kritinio mąstymo, dalis panašių mokymų buvo rodoma ir per TV.