0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Angelina Zalatorienė (g. 1947 m., Raseinių rajonas, Lietuva) – gamtos mokslų daktarė, biologė, astrologė ir rašytoja, geriausiai žinoma kaip astrologijos knygos „Apie tave ir tavo žvaigždę“ autorė.

Moteris prisimena, kad nuo pat vaikystės gebėjo įtaigiai ir įdomiai rašyti ir kalbėti.

Angelina Zalatorienė knygos


Laiko sauja | Angelina Zalatorienė
Nuolaida knygai -54%
2,69 € 5,79 € *

Jos mokytojai neabejojo – Angelina pasuks žurnalistės, filologės ar aktorės keliu. Vis dėlto ji pati svajojo apie farmacijos ir chemijos studijas, todėl po mokyklos pasirinko gamtos mokslus. Baigusi biologiją, Angelina Zalatorienė apgynė šios srities daktaro disertaciją apie alerginius susirgimus. Užuot tęsusi perspektyvią mokslininkės karjerą, moteris susidomėjo kosmobiologija ir astrologija. Ilgainiui pravertė ir vaikystėje turėti kalbiniai gabumai – tapo rašytoja, rašė publicistiką.

Nuo mažens Angelina Zalatorienė stebėjo žmones – noras juos pažinti, juos suprasti lydi ją visą gyvenimą. Dėl šios priežasties ji nusprendė atsiriboti nuo mokslinių klausimų ir ėmė gilintis į žvaigždes ir jų siunčiamą žinią. Ji įsitikinusi, kad žmogaus sutvertas mokytis, o lengvų pamokų nebūna. Planetų ir žvaigždžių išsidėstymas yra informacija, kurią perskaitę semiamės patirties.

Nors nevengia patarti ir padėti kitiems, pati Angelina Zalatorienė savo zodiako ženklo neatskleidžia. Ji įsitikinusi, kad profesionaliam ir kokybiškam konsultavimui būtina tam tikra distancija – juk sužinojęs apie nederančius biolaukus ar zodiako ženklus, klientas specialiste nepasitikės. Astrologė sako neskaitanti savo parašytų knygų. Ji mano, kad knyga – tik patirties ir žinių mainai. Paleista į platųjį pasaulį kiekviena iš jų gyvena savo gyvenimą.

Angelina Zalatorienė mėgsta kambarinius augalus ir augina tris katinus – Trintuką, Piratą ir Debesėlį. Šiuo metu pas ją apsistojęs pagyvenęs katinas Akmenėlis, kurį ji priėmė, kaip pati sako, nukaršinti. Astrologė žvelgia ne tik į dangaus žvaigždes – moteris pripažįsta, kad jai įdomus garsių aktorių, tokių kaip Bradas Pittas ar Timothy Daltonas, gyvenimas. Kai kuriuos jų moteris įsimyli, tačiau pabrėžia, kad meilė – tai nebūtinai intymus ir kūniškas jausmas.  

Be žymiosios „Apie tave ir tavo žvaigždę“ Angelina Zalatorienė yra išleidusi dar septynias prozos ir poezijos knygas.