Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Anita Murdžani gimė Singapūre indų šeimoje. Kai jai buvo dveji, šeima pervažiavo į Honkongą, kur ji daugiausia ir gyvena. Dėl savo kilmės, gyvenimo aplinkybių ir britiško išsilavinimo ji yra daugiakalbė - užaugo, kalbėdama angliškai, kantonietiškai ir viena iš Indijos kalbų - sindų dialektu. Vėliau mokykloje išmoko prancūzų kalbos.

Anita Moorjani knygos

Rasta: 2

Rasta: 2Iki 2002 m., kai susirgo vėžiu, Anita daug metų dirbo korporacijų pasaulyje. Jos užburianti ir jaudinanti artima mirčiai patirtis (AMP) 2006 m. pavasarį neatpažįstamai pakeitė jos požiūrį į gyvenimą. Nuo to laiko Anitos darbas susijęs su ta gelme ir įžvalgomis, kurias ji gavo anapusiniame pasaulyje.


Dėl savo AMP Anita dažnai kviečiama į konferencijas ir kitus renginius, vykstančius visame pasaulyje, kuriuose jos prašoma pasidalinti savo įžvalgomis. Ji dažnai kviečiama į Honkongo universiteto Elgesio medicinos (Behavioral Sciences) fakultetą, kur kalba temomis, susijusiomis su nepagydomomis ligomis, pasirengimu mirčiai ir dvasinių tikėjimų psichologija. Anita įkūnija tiesą, kad visi turime vidinę galią ir išmintį, kurių padedami galime įveikti net pačias sunkiausias situacijas, nes ji pati - gyvas tokios galimybės pavyzdys.Šiuo metu Anita su savo vyru gyvena Honkonge. Kai nekeliauja ir nedalyvauja konferencijose, ji dirba tarpkultūrine konsultante įvairiatautėse Honkongo korporacijose.