Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Aušra Kurienė (g. 1957 m. liepos 30 d., Vilnius) – vaikų ir paauglių psichoanalitinė psichoterapeutė, grupės analitikė, 1995 metais įkūrusi Paramos vaikams centrą ir iki šiol jam vadovaujanti. Psichologė rengia mokymus ir skleidžia pozityvios tėvystės idėjas. Taip pat dėsto Vilniaus universiteto podiplominių studijų programose, rengiančiose suaugusių ir vaikų psichoterapeutus.

Aušra Kurienė knygos

Rasta: 1

Rasta: 1

Yra parengusi keletą metodinių leidinių apie darbą su smurtą patyrusiais vaikais ir išleidusi knygas „Ką kiekvienas vaikas turi žinoti apie smurtą“ ir „Kaip užauginti žmogų“.

Aušra Kurienė 1964–1975 m. mokėsi Šiaulių F. Žemaičio vidurinėje mokykloje, 1975–1977 m. studijavo Vilniaus universitete, 1977–1980 m. – Maskvos M. Lomonosovo universitete, 1997–2002 m. dalyvavo Oslo grupinės analizės instituto ir VU Grupinės analizės programoje Lietuvoje, 2005–2008 m. – Suomijos vaikų ir paauglių psichiatrijos asociacijos ir Rygos universiteto Vaikų ir paauglių psichoanalitinės terapijos programoje.

Pagrindinę knygos „Kaip užauginti žmogų“ žinutę, nešamą skaitytojui, puikiai perteikia pačios autorės citata: „Tik nuolatinis ryšys, kai apsikeičiame žodžiais, veiksmais ir jausmais, gimdo jautrumą, o šioje terpėje auga žmogus.“ Aušra Kurienė skaitytojui, pasiryžusiam perskaityti šią knygą, žada: „Išmoksite užauginti žmogų, o ne sukurti nepriekaištingai funkcionuojantį aparatą“.

Už savo veiklą ir kūrybą psichologė yra apdovanota garbingomis premijomis: Lietuvos psichologų sąjungos Profesoriaus Alfonso Gučo vardo apdovanojimu (2009 m.); Žmogaus teisių šauklės apdovanojimu (2013 m.);  Lietuvos valstybės apdovanojimu Ordinu „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi (2018 m.).

Aušros Kurienės knyga „Kaip užauginti žmogų. Mintys iš vaikų psichologo smėlio dėžės“ yra tarsi vadovėlis, biblija tėvams, sulaukiantis didelio skaitytojų susidomėjimo. Jeigu ir jus domina šios išskirtinės asmenybės kūryba ir kiti panašias problemas analizuojantys kūriniai, kviečiame pasižvalgyti mūsų e. knygyno asortimente. Čia rasite ir daugiau psichologinių, saviugdos knygų, dalykinės literatūros; prekių turiningam laisvalaikiui ir jaukiems namams; lavinamųjų žaislų ir kūrybinių rinkinių vaikams. Įsigykite internetu dabar!