Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Beata Tiškevič (g. 1989 m. gegužės 20 d.) – gerai žinoma aktorė, tinklaraštininkė, laidų vedėja, įvairių socialinių projektų iniciatorė, memuarų knygos „Vyvenimas“ autorė. Aktyvios moters gebėjimas derinti skirtingas veiklas ir jos deklaruojamas dalies standartų, primetamų moterims, atmetimas, įkvepia autorės amžininkes semtis iš jos stiprybės.

Beata Tiškevič knygos

Rasta: 2

Beveidžiai | Beata Tiškevič
-20% su kodu: PATOGU
16,99 €
Kaina su kodu: 13,59 €
Turime sandėlyje
Rasta: 2

Juo labiau, kad Beatos Tiškevič visuomeninė veikla ir vedamas tinklaraštis įkvepia atvirumu ir drąsa kalbėti mums aktualiomis, tačiau dažnai neaptarinėjamomis psichologinėmis ir sveikatos temomis.

„Vyvenimas. Pirmoji ir itin atvira Beatos Tiškevič knyga“ – ne tik autobiografinio žanro kūrinys. Jį galima priskirti ir savipagalbos knygoms, nes Beata Tiškevič dalijasi patirtimi ir įkvepia moteris į visas problemas žvelgti pozityviai, nebijoti keisti savo gyvenimo ir keistis pačioms, ragina rizikuoti, išbandyti naujas veiklas, drąsiai svajoti, mylėti, išmokti sakyti „ne“, dažniau ištarti „taip“ ir tiesiog gyventi savo svajonių gyvenimą. „Mes niekada nežinome, kuris mūsų gimtadienis yra paskutinis. Švęsti gimtadienį reiškia švęsti gyvenimą.“

Skaitytojai pastebi, kad ši knyga: „Tai autobiografinė knyga, ir dar konkrečiau – brendimo, „reformacijos“ autobiografija – kaip brendimo / auklėjamasis romanas“. Vieniems tai buvo kūrinio privalumas, kitiems autorės atvirumas ir drąsa pasirodyti kiek silpnesne kėlė ir neigiamas emocijas. Tačiau visi pripažino, kad ši autobiografija atvira ir nenuobodi.

Beatos Tiškevič mėgstamas posakis – „Mes esame savo pačių gyvenimo dirigentai“ atsispindi ir jos knygoje bei trumpuose, tinklaraščiui rašomuose tekstuose. Autorė džiaugiasi atradusi subalansuotą gyvenimą. Ramiau ir pozityviau žvelgti į gyvenimą skatina ir Beatos TIškevič tinklaraščio tekstai.

Jeigu Jums patiko šios autorės kūryba, gali būti, kad susižavėsite ir kitomis tikromis istorijomis, pasiekiamomis mūsų e. knygyne. Pasižvalgykite grožinės literatūros ir poezijos kategorijose, o galbūt susidomėsite prekėmis turiningam laisvalaikiui ir jaukiems namams, ar lavinamaisiais žaislais? Užsisakykite internetu dabar!