NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Bilas Geitsas (angl. Bill Gates, g. 1955 m. spalio 28 d. Sietle) – žymus verslininkas, filantropas, „Microsoft“ įkūrėjas. Jis yra visame pasaulyje garsi asmenybė. Ko gero net mokinukai žino, kad jis yra kompanijos „Microsoft“, palietusios beveik visų mūsų gyvenimą, įkūrėjas.

Bilas Geitsas (Bill Gates) knygos

Rasta: 3

Kaip išvengti klimato krizės. Kokius sprendimus turime ir kokių proveržių mums reikia | Bilas Geitsas (Bill Gates)
-70% su kodu: PATOGU
21,37 €
Kaina su kodu: 6,41 €
Turime sandėlyje
Rasta: 3

Juk operacine sistema „Windows“ naudojasi milijonai žmonių. Kompaniją „Microsoft“ Bilas, kartu su bendraminčiu Polu Alenu (Paul Allen), įkūrė 1975-ais metais.

Bičiuliai buvo įsitikinę, o kaip žinome ir neklydo, kad kompiuteris taps prieinamas kiekvienam bei užsims svarbią vietą mūsų gyvenimuose. Programavimu Bilas susidomėjo dar mokykloje. Viena pirmųjų jo sukurtų programų buvo skirta žaisti populiarų kryžiukų nuliukų žaidimą prieš kompiuterį, o tuometiniai kompiuterių gamintojai net naudojosi gabaus vaikino žiniomis, ieškodami sisteminių klaidų.

Šiandien Bilas Geitsas (Bill Gates) yra vienas žinomiausių aštuntojo ir devintojo dešimtmečių mikrokompiuterių revoliucijos verslininkų. Jis nuolat atsiduria „Forbes“ sudaryto turtingiausių pasaulio žmonių sąrašo viršūnėje. 2000-ais metais jis kartu su buvusia žmona Melinda įsteigė labdaros fondą ir iki šiol aktyviai užsiima filantropine veikla, remia įvairių sričių mokslinius ir medicininius tyrimus.

Bilas Geitsas (Bill Gates) išleido kelias knygas. „The Road Ahead“ – parašyta kartu su „Microsoft“ vadovu Nathan Myhrvold ir žurnalistu Peter Rinearson, išleista 1995-ais metais. Šiame veikale buvo apibendrinta asmeninių kompiuterių revoliucija ir aprašyta netolima ateitis.

„Verslas minties greičiu“ pirmą kartą pasirodė 1999-ais metais. Šioje knygoje autorius aprašo dvylika žingsnių, kurie padės išnaudoti informacinių technologijų pranašumus ir drąsiai žengti į naująjį tūkstantmetį. Knygoje Bilas Geitas patarė, kokius kelius atveria technologijos. Vos pasirodęs kūrinys tapo tarptautiniu bestseleriu.

Viena naujausių verslininko knygų yra „Kaip išvengti klimato krizės. Kokius sprendimus turime ir kokių proveržių mums reikia“. Ji pasirodė 2021-ųjų metų vasarį. Knygoje autorius aprašo tai, ką sužinojo per dešimtmetį studijuodamas klimato kaitą bei investuodamos į naujoves, skirtas klimato pokyčių sukeltoms problemoms spręsti.

Bilas Geitsas – daug pasiekęs ir įdomus žmogus. Apie jį sukurta apie dešimt dokumentinių filmų, taip pat verslininko asmenybė bei kompanijos sėkmė įkvėpė ir meninius filmus. Kviečiame per knygas, kurias galite įsigyti internetu, pažinti vieną svarbiausių naujųjų laikų verslininkų ir novatorių.