Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Daiva Račiūnaitė-Vyčinienė – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Daiva Račiūnaitė-Vyčinienė kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių. Galbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Daiva Račiūnaitė-Vyčinienė savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms.

Daiva Račiūnaitė-Vyčinienė knygos

Rasta: 5

Sutartinių audos | Daiva Račiūnaitė-Vyčinienė
-10% su kodu: PATOGU
22,22 €
Kaina su kodu: 19,99 €
Turime sandėlyje
Lingo rito tatato: introduction to Sutartines Lithuanian polyphonic songs (su CD) | Daiva Račiūnaitė-Vyčinienė
-10% su kodu: PATOGU
12,70 €
Kaina su kodu: 11,43 €
Turime sandėlyje
Metų ratas. Kalendorinių švenčių muzikinis folkloras ir papročiai (DVD-ROM) | Daiva Račiūnaitė-Vyčinienė
-10% su kodu: PATOGU
22,61 €
Kaina su kodu: 20,35 €
Turime sandėlyje
Rasta: 5

Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas