Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

„Dinos trilogija“ – vienas geriausių norvegų rašytojos Herbjørg Wassmo kūrinių, išgarsinusių ją visame pasaulyje. Knygų serija žavi šiaurietiška atmosfera, itin ryškiais veikėjų charakteriais bei painiais tarpusavio santykiais, besivystančiais XIX amžiaus Norvegijoje.

„Dinos trilogijos“ knygų ašis – Dina. Tai stipri, unikali ir daugiasluoksnė veikėja, įkūnijanti daugybę vaidmenų: mergaitę, žmoną, moterį, motiną.

Dinos trilogija knygos

Rasta: 5

Dinos testamentas | Herbjorg Wassmo
-30% su kodu: PATOGU
16,57 €
Kaina su kodu: 11,60 €
Turime sandėlyje
Karnos kraitis (3-oji trilogijos apie Diną knyga) | Herbjorg Wassmo
-50% su kodu: PATOGU
14,80 €
Kaina su kodu: 7,40 €
Turime sandėlyje
Laimės sūnus (2-oji trilogijos apie Diną knyga) | Herbjorg Wassmo
-60% su kodu: PATOGU
14,77 €
Kaina su kodu: 5,91 €
Turime sandėlyje
Rasta: 5

Šiek tiek laukinė, nepritampanti prie aplinkos ir nesivadovaujanti visuomenės taisyklėmis moteris dar vaikystėje patiria sukrėtimą, kuris lemia tiek jos charakterį, tiek ateities kartų likimus.

Pirmasis serijos romanas – „Dinos knyga“. Paauglė Dina ištekinama, tačiau greitai netenka savo vyro, o vienas epizodinis personažas pakeičia visą jos gyvenimą.

Antroji knygų serijos dalis – romanas „Laimės sūnus“. Balsas suteikiamas Dinos sūnui Benjaminui. Vaikystėje berniukas tapo motinos nusikaltimo liudininku ir visą savo gyvenimą negali atsigauti dėl šio sukrėtimo. Dina pabėga į kitą šalį, o Benjaminas auga internetinėje mokykloje, kur jam tenka kovoti su įvairiais likimo smūgiais. Neturėdamas gero pavyzdžio, jaunuolis nemoka užmegzti santykių ir savo veiksmais skaudina daugelį aplinkinių.

Paskutinė „Dinos trilogijos“ serijos dalis – „Karnos kraitis“. Šios istorijos pagrindinė veikėja – Karna – Dinos anūkė. Skaitytojai vėl susitiks su pažįstamais veikėjais, o galiausiai, po keliolikos metų sugrįžta ir Dina. Ji mažai pasikeitusi. Moteris vis dar nemoka bendrauti su aplinkiniais, atstumia visus, kurie bando priartėti, tačiau yra viena išimtis – mažoji Karna, kuri vienintelė geriai sutaria su savo atšiauria močiute.

Knygų serija „Dinos trilogija“ – tobulas šiaurietiškos literatūros pavyzdys. Autorės sukurta aplinka užburia ir įtraukia į nepakartojamą sagą, kurioje pasakojama apie meilę ir išdavystę, pavydą ir baimę, muzikos prasmę, gyvenimą ir sprendimų pasekmes.

Šiaurės Šalių Tarybos premija apdovanota autorė Herbjørg Wassmo papildė garsiąją trilogiją. Ketvirtoji knyga „Dinos testamentas“ pasakoja apie tuos pačius veikėjus, nors pagrindiniam ciklui nepriklauso. Teigiama, kad romaną galima skaityti ir kaip tęsinį, ir kaip atskirą istoriją.

„Dinos trilogija“ sulaukė ne vieno leidimo. 2021-ais metais pasirodęs atnaujintas tiražas išsiskiria savo išvaizdą – iš knygų nugarėlių susideda paveikslas. Kviečiame romanus įsigyti internetu, mėgautis gera istorija ir papuošti savo lentynas.