0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Laimės sūnus (2-oji trilogijos apie Diną knyga)

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 14,29 €
Kaina knygyne: 16,49 €*
Sutaupote: 2.20 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-19 Skaitytoja Agnė

Man visos Dinos knygos dalys tiesiog tobulos! Ši taip pat!


2021-11-30 14.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Laimės sūnus (2-oji trilogijos apie Diną knyga)" aprašymas

Norvegų autorės Herbjørg Wassmo kūryba išsiskiria savitu, šiaurietišku stiliumi ir nepaprastai stipriomis veikėjomis. Vienas žymiausių jos kūrinių – „Dinos knyga“. „Laimės sūnus“ tęsia minėtame romane pradėtą istoriją. Šį kartą pagrindinis protagonistas – Dinos sūnus Benjaminas.

„Dinos knygoje“ susipažinome su pačia Dina – gaivališka, stipria moterimi, nuo vaikystės slegiama kaltės ir nepritampančia XIX amžiaus Norvegijoje. Šešiolikos ji buvo ištekinta už šeimos draugo, o likusi našle sutiko žmogų, kuris amžiams pakeitė jos ir ateities kartų gyvenimą.

Siužetas tęsiamas romane „Laimės sūnus“. Tik šį kartą istoriją pasakoja Benjaminas. Dar vaikystėje jis tapo savo motinos nusikaltimo liudininku. Ši patirtis berniuką sukrečia. Dina bėgdama nuo nusikaltimo pasekmių išvyksta į kitą šalį, o Benjaminas paliekamas internatinėje mokykloje. Jam teks vienam kovoti su šmėklomis ir išmokti gyventi slegiamam kaltės ir vienatvės. Jaunuolis auga nemokėdamas bendrauti, o santykiai su moterimis įskaudina abi puses.

Likimas nubloškia Benjaminą į Daniją, kur jis studijuoja ir toliau kovoja su nederamais jausmais ir aistromis, o motinos vaiduoklis vis dar jaukia net ir suaugusio vyro gyvenimą.

Herbjørg Wassmo romanas „Laimės sūnus“ – istorija apie jauno žmogaus jausmus ir bandymus susitaikyti su didele vaikystės trauma, kalte bei nepavykusiais santykiais su mama.

„Laimės sūnus“ – antroji trilogijos dalis. Trečioji knyga „Karnos kraitis“ pasakoja apie Benjamino dukrą ir jos likimą. Vėliau autorė išleido ketvirtą romaną „Dinos testamentas“, kuris gali būti skaitomas ir kaip atskira knyga, ir kaip didingo šeimos epo tęsinys.

Herbjørg Wassmo (1942) – žymi norvegų rašytoja. Ji debiutavo su poezijos žanro rinktine, vėliau ėmė kurti prozą. Pirmasis romanas „Tora. Namas su stikline veranda“ turi daug biografinių elementų. Vėliau sekė dar dvi kūrinio dalys, o už trečiąją rašytoja buvo apdovanota Šiaurės Šalių Tarybos premija. Visame pasaulyje populiari „Dinos knygos“ trilogija sulaukė palankių atsiliepimų ir tarp kritikų, ir tarp skaitytojų.

Iš norvegų kalbos vertė Eglė Išganaitytė

Domina Šiaurės šalių literatūra? Siūlome autorės knygas įsigyti internetu, nes trumpi aprašymai žada išskirtinę skaitymo patirtį. Pirkti online paprasta, nes knygų aprašymuose visada rasite santrauką, ištraukų, nurodytą puslapių skaičių ir kt. informaciją. Jei abejojate, ką verta skaityti, atsižvelkite į kitų skaitytojų apžvalgas. Taip pat priminsime, kad daug knygų galite įsigyti pigiau už labai palankią kainą, nes dažnai rengiame išpardavimus ir akcijas.2021-04-19

Man visos Dinos knygos dalys tiesiog tobulos! Ši taip pat!

2021-04-16

Žavėjausi Dina, Benjamino mama, nes aš linkusi žavėtis tokio charakterio/tipo moterimis. Aš manau, kad dėl to, kokia ji yra - laukinė, beveik kaip vaikas, tiesiog gyvena gyvenimą, vadovaujasi savo instinktais ir žygiuoja mušdama savo ritmą. Dinos nebuvo daug šioje dalyje, ji kaip veikėja vyravo tik per Benjamino mintis. Net neskaičius pirmos dalies, šią knygą galima skaityti kaip atskirą kūrinį. Patiko labai!

Parašykite atsiliepimą apie "Laimės sūnus (2-oji trilogijos apie Diną knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Laimės sūnus (2-oji trilogijos apie Diną knyga)", kurią skaitytojams dovanoja Herbjorg Wassmo. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Herbjorg Wassmo su knyga "Laimės sūnus (2-oji trilogijos apie Diną knyga)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Laimės sūnus (2-oji trilogijos apie Diną knyga)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Herbjorg Wassmo. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Laimės sūnus (2-oji trilogijos apie Diną knyga)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Laimės sūnus (2-oji trilogijos apie Diną knyga)" perkama kartu