Fransua Rablė (Francois Rabelais) – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Fransua Rablė (Francois Rabelais) kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių.

Fransua Rablė (Francois Rabelais) knygos

Rasta: 3

Gargantiua ir Pantagriuelis (vaikams) | Fransua Rablė (Francois Rabelais)
-70% su kodu: PATOGU
14,19 €
Kaina su kodu: 4,26 €
Turime sandėlyje
Gargantiua ir Pantagriuelis | Fransua Rablė (Francois Rabelais)
-30% su kodu: PATOGU
10,60 €
Kaina su kodu: 7,42 €
Turime sandėlyje
Rasta: 3

Galbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Fransua Rablė (Francois Rabelais) savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms. Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas