Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Pristatome e. knygyno Patogupirkti.lt puslapį „Frida Kahlo knygos, laisvalaikio prekės ir atributika“. Šios puslapio prekės turėtų patikti tiek ištikimiems menininkės gerbėjams, tiek mažai girdėjusiems apie šią išskirtinę asmenybę. Tai nestebina, žinant, kad Fridos Kahlo biografija ir jos darbai nepalieka abejingų.


Norisi išskirti knygą „Frida. Fridos Kahlo biografija (2-oji laida)“.

Frida Kahlo - knygos, laisvalaikio prekės ir atributika

Rasta: 4

Pirkinių krepšys „Frida“ (rusvas) |
-10% su kodu: PATOGU
4,99 €
Kaina su kodu: 4,49 €
Turime sandėlyje
Rasta: 4

Ją parašė Hayden Herrera (g. 1940 m.) – biografė, istorikė, rašytoja, Niujorko universiteto dėstytoja, nominuota Pulicerio premijai.
Memuarų apie muziką, meną, architektūrą žanrui priskiriama Fridos Kahlo biografija labiau skirta suaugusiems skaitytojams, tačiau patiks ir menui, bei įdomių asmenybių gyvenimo istorijoms neabejingam jaunimui. „Ši knyga yra paminklas drąsiai, jautriai ir sunkumų užgrūdintai moteriai, o taip pat galimybė leistis į ekskursiją po XX amžiaus pradžios Meksiką bei išsamiau paanalizuoti Fridos Kahlo darbus.“ Tai yra didžiulės apimties leidinys, kuriame rasite ne biografijoms būdingus sausus faktus, bet Fridos Kahlo asmenybės raidą ir talentingai kuriamą menininkės portretą.Norintiems iš arčiau prisiliesti prie dailininkės kūrybos, gali patikti puslapiui „Frida Kahlo knygos, laisvalaikio prekės ir atributika“ priklausanti PIATNIK dėlionė „Frida Kahlo“ (1000 detalių) arba paveikslas, grįstas tapyba pagal skaičius, „Frida Kahlo“, leisiantis patiems pasijusti tikrais dailininkais, tapančiais garsiosios meksikietės portretą. Na, o trokštantiems praktiškesnio atributo, gali patikti mūsų knygyne siūlomas stilingas, praktiškas ir draugiškas aplinkai pirkinių krepšys „Frida“ (rusvas).Jeigu susidomėjote ne vien dailininkės F. Kahlo biografija, bet ir kitomis memuarų žanrui priskiriamomis knygomis ar kuria nors populiaria grožinės literatūros knygų serija, pasižvalgykite mūsų asortimente! Besidairydami, atkreipkite dėmesį ir į dažnai knygyno Patogupirkti.lt prekėms taikomus išpardavimus bei akcijas, leisiančius įsigyti knygas bei kitas turiningam laisvalaikiui skirtas prekes pigiau.