⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Frida. Fridos Kahlo biografija (2-oji laida)

4.8
(19 įvertinimai) Įvertinkite
 • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 21,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
 • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-07-22 Rasa

Man labai patiko skaityti šią knygą. Frida yra viena iš mano asmeninių herojų, ir aš esu didžiulė jos kūrybos gerbėja.


2022-12-31 21.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Frida. Fridos Kahlo biografija (2-oji laida)" aprašymas

Biografė, istorikė Hayden Herrera parašė tiksliausia ir išsamiausia laikomą garsios menininkės Fridos Kahlo biografiją. Knygoje „Frida. Fridos Kahlo biografija“ atkurtas Meksikos dailininkės gyvenimas. Autorė rėmėsi Fridos asmeniniais dienoraščiais, korespondencija, liudininkų pasakojimais. Antrasis leidimas praturtintas nuotraukomis ir kitomis iliustracijomis, taip pat Fridos darbais.

Frida Kahlo – išskirtinė asmenybė. Meksikos menininkė išgarsėjo toli toli už savo šalies ribų. Jos kūryba iki šiol žavi ir į galerijas traukia minias gerbėjų. Tačiau pačios dailininkės gyvenimas vertas ne tik knygos, bet ir kino filmo.

Tiesą sakant, tokių sukurtas ne vienas, o pats žinomiausias pastatytas būtent pagal šią autobiografiją. 2002-ais metais pasirodžiusiame filme garbė vaidinti Fridą atiteko aktorei Salmai Hayek. Kūrinys įvertintais keliais Oskarais, o filmo sėkmė paskatino net ir meno pasauliu nesidominčius žmones atkreipti dėmesį į Fridos Kahlo gyvenimą.

Fridos Kahlo gyvenimas nebuvo rožėmis klotas. Dar jaunystėje ji pateko į avariją, kurios metu buvo stipriai sužalota ir iki pat mirties kentė didelius skausmus. Nepaisant to, menininkei niekada netrūko gyvybingumo, aistros gyventi, o jos romanas ir santuoka su kitu garsiu šalies dailininku Diego Rivera lyg šiol laikomas viena žymiausių XX amžiaus meilės istorijų.

„Frida. Fridos Kahlo biografija“ – didžiulės apimties leidinys, kuriame rašytoja Hayden Herrera talentingai kuria menininkės portretą. Skaitytojas knygoje ras ne biografijoms būdingus sausus faktus, bet Fridos Kahlo asmenybės raidą. Didžiulė šeima, avarija, romanas su Diego Rivera, bohemiškas gyvenimo būdas, meilės ryšiai su įvairių lyčių meilužiais… Visa tai darė įtaką jos gyvenimui ir atsispindi Fridos darbuose.

Ši knyga yra paminklas drąsiai, jautriai ir sunkumų užgrūdintai moteriai, o taip pat galimybė leistis į ekskursiją po XX amžiaus pradžios Meksiką bei išsamiau paanalizuoti Fridos Kahlo darbus.

Hayden Herrera (g. 1940 m.) – biografė, istorikė, rašytoja, Niujorko universiteto dėstytoja. Autorė rašo straipsnius įvairiems meno leidiniams, buvo nominuota Pulicerio premijai.

Domitės biografijų žanro kūriniais? Trumpas aprašymas žada, kad knyga „Frida. Fridos Kahlo biografija (2-oji laida)“ pranoks visus lūkesčius, o knygos veikėjos gyvenimas įspūdingesnis nei išgalvotų herojų. Susidomėjote? Kviečiame leidinį įsigyti internetu. Pirkti online visada siūlome ir kitų gerų skaitinių su įvairiais siužetais ar patarimais. Juos galite įsigyti pigiau, nes gerų kainų rasite tarp akcijų ir išpardavimų. Kaip išsirinkti įdomią knygą? Pasidomėkite, kas apie kūrinius kalbama apžvalgose bei atsiliepimuose. Taip pat įvertinkite puslapių skaičių, santrauką, aprašymus, pavartykite ištraukas.


 • Pavadinimas originalo kalba: Frida: A Biography of Frida Kahlo
 • Autorius: Hayden Herrera
 • Serija: Frida Kahlo
 • Leidėjas: Kitos knygos
 • Išleidimo metai: 2020
 • Knygos puslapių skaičius: 576
 • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786094274213
 • Vertėjas: Goda Sodeikaitė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-07-22

Man labai patiko skaityti šią knygą. Frida yra viena iš mano asmeninių herojų, ir aš esu didžiulė jos kūrybos gerbėja.

2021-07-21

Nepaprastai patiko ši knyga. Pasirodo aš beveik nieko nežinojau apie Fridą.

2021-07-20

Tai geriausia mano manymu kada nors parašyta biografija arba tai geriausia mano skaityta biografija.

2021-07-19

Frida gyveno nuostabų ir be galo įdomų gyvenimą. Menininkės gyvenimas ir menas yra neatskiriami.

2021-07-16

man Fridos paveikslai tai kažkas tokio nerelaus. keik ten visko telpa, spalvos, ekspresijos, pati kompozicija ir stilius yra visiškai savitas ir uniklaus. o asmmenybę ir asmeninis gyvenimas , tikrai labai įspūdingas. Fridos gyvenimas išties įspūdingas.

2021-07-05

Nedaug tokių nuostabių asmenybių kaip Frida. Biografija itin detali, gal net kiek “sausa” faktais, bet jos gyvenimas išnagrinėtas iki smulkmenų. Patraukli pažintis.

2021-06-16

Kahlo kaip asmenybė pavaizduota išties įdomiai, bet pati knyga monotoniška, vietomis ištęsta ir kupina nereikšmingų arba mažareikšmių faktų. Norėjosi daugiau konkretumo.

2021-06-16

Intriguojanti ir išsami pažintis su viena garsiausių kūrėjų moterų. Labai spalvinga, aistringa, jautri kūrėja, kaip ir priklauso tikrai menininkei. Ach, kokių nuostabių darbų ji visiems mums dovanojo.

2021-06-08

įdomi asmenybė. bet jos tapyti pavaikslai man patinka dar labiau.

2021-05-31

Visada buvo įdomu, kaip gimsta tokie gabūs ir įstabūs žmonės, tai genijai, talentai. Čia atrodo gyveni savo įprastą gyvenimą, o pasaulyje tokių neprilygstamų, audringų, talentingų asmenų esama. Frida aš sužavėta, jos asmenybė pribloškianti. Knyga labai patiko. :)

2021-05-18

Man Frida yra įkvėpimas! Jos paveikslai, atspindi nepaprastoss moters gyvenimą. Tai menininkė turbūt vienintelė tapytoja tokia garsi visame pasaulyje. Paprastai dominuoja tik vyrai, o Frida išsikovojo savo vietą po saule.

2021-05-12

Labai darni ir turtinga knyga apie vieną įdomiausių moterų. Skaitydama šią knygą gavau ir dailės istorijos pamoką.

2021-05-05

Labai mėgstu biografijas. Visada įdomu sužinoti apie patinkančios asmenybės gyvenimą, įvykius. Labai detali Fridos biografija. Gerėjausi skaitydama.

2021-05-03

Kokia įspūdinga asmenybė! Tokia per šimtmetį viena gimsta. Labai dramatiškas, aistringas ir sudėtingas Kahlo gyvenimas atgulė nuostabioje biografijoje. Skaičiau ir gerėjausi.

2021-04-28

Buvo labai įdomu sužinoti daugiau apie charizmatiškąją Kahlo.

2021-04-23

Sausi, bet įdomūs faktai apie neeilinę asmenybę, galbūt kiek pritrūko emocijos, gilumo.

2021-04-19

Dramatiška išskirtinės menininkės gyvenimo istorija. Daug įdomių faktų.

2021-04-14

Puikiai aprašyta vienos įdomiausių ir kontraversiškiausių menininkių gyvenimo kelionė.

2020-10-27

Įspūdinga asmenybė ir jos gyvenimo istorija sujaudino iki ašarų.

Parašykite atsiliepimą apie "Frida. Fridos Kahlo biografija (2-oji laida)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie muziką, meną, architektūrą

Hayden Herrera pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Frida. Fridos Kahlo biografija (2-oji laida)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Frida. Fridos Kahlo biografija (2-oji laida)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Frida. Fridos Kahlo biografija (2-oji laida)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Frida. Fridos Kahlo biografija (2-oji laida)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Hayden Herrera tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Frida. Fridos Kahlo biografija (2-oji laida)" perkama kartu