Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Agnė Bausienė (g. 1992 m. ) – meilės romanų rašytoja.

Iš Josvainių kilusi Agnė Bausienė visada mėgo rašyti įvairius tekstus. Mokykloje jai itin gerai sekėsi visos lietuvių kalbos užduotys, rašiniai bei literatūros interpretacijos.

Agnė Bausienė knygos

Rasta: 12

Dėstytojas Džo | Agnė Bausienė
-10% su kodu: PATOGU
10,99 €
Kaina su kodu: 9,89 €
Turime sandėlyje
Pranašystė. Noroko rūmų trilogija, 3 dalis | Agnė Bausienė
-10% su kodu: PATOGU
16,13 €
Kaina su kodu: 14,52 €
Turime sandėlyje
Apsaugok mane | Agnė Bausienė
-10% su kodu: PATOGU
11,55 €
Kaina su kodu: 10,39 €
Turime sandėlyje
Juodųjų kaklaraiščių klubas | Agnė Bausienė
-10% su kodu: PATOGU
9,09 €
Kaina su kodu: 8,18 €
Turime sandėlyje
Mano brolio žmona | Agnė Bausienė
-10% su kodu: PATOGU
9,13 €
Kaina su kodu: 8,21 €
Turime sandėlyje
Paslaptis. Noroko rūmų trilogija, 1 dalis | Agnė Bausienė
-10% su kodu: PATOGU
16,13 €
Kaina su kodu: 14,52 €
Turime sandėlyje
Rasta: 12Dar besimokydama vidurinėje mokykloje dešimtokė sukūrė meilės romaną apie paauglių jausmus, tiesa, niekam jo nerodė, nors iki šiol mėgsta paskaitinėti ir pasijuokti iš savęs. Kūrybos nepamiršo ir studijuodama.

Baigusi mokyklą autorė įstojo į Šiaulių universiteto Socialinių mokslų fakultetą. Čia besimokydama kūrybiška asmenybė parašė dar vieną kūrinį apie meilę. Šio taip pat kitų skaitytojų akims nepatikėjo.

Trečioji knyga gimė motinystės atostogose ir Agnė Bausienė galiausiai išdrįso jį pasiūlyti leidyklai. Taip 2020-tų metų pradžioje jauna rašytoja debiutavo su intriguojančia erotine meilės istorija „Tarnybinis romanas“. Knygos aprašymas teigia, kad autorė metė iššūkį garsiesiems „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“. Istorija pasakoja apie aistrą tarp vadovo ir pavaldinės.

Baiginėdama „Tarnybinį romaną“ rašytoja sugalvojo naują istorijos siužetą, tad vos išsiuntusi knygą leidyklai ji sėdo rašyti dar vienos. Antrasis meilės romanas „Juodasis ratas“ gimė vos per mėnesį. Jis taip pat buvo išleistas 2020-tais metais. Teigiama, kad ši istorija yra gerokai tamsesnė, klampesnė, paliečia skaudžias prekybos žmonėmis temas, tačiau meilės ir nuotykių rašytojos kūriniuose netrūksta. Agnė Bausienė teigia, kad romano „Juodasis ratas“ idėja gimė žaibiškai ir netikėtai, būtent todėl jį parašė taip greitai.

Trečiasis romanas „Mano brolio žmona“ taip pat patiks visiems autorės kūrybos gerbėjams. Rašytoja savo socialiniuose tinkluose dažnai dalijasi kūrinių citatomis ir sulaukia didžiulio skaitytojų palaikymo.

Intrigos, šantažas, pavojai, erotika, meilė, aistra alsuojantys siužetai – Agnės Bausienės kūrybos bruožai, kuriais pasižymi visos jos knygos.

Agnė Bausienė teigia, kad kol kas neketina rašyti kito žanro knygų, nes jai artimiausi meilės romanai. Tiesa, juose nevengiama nei veiksmo, nei įtampos. Rašytoja įsitikinusi, kad mūsų gyvenime itin daug neigiamų dalykų bei streso, todėl savo knygomis nori dovanoti saldų svajonių pasaulį ir galimybę bent trumpam pabėgti nuo realybės bei nerti į jausmų verpetus.

Autorė kuria itin dideliu tempu, tad meilės intrigų pasiilgę skaitytojai gali tikėtis ir daugiau romanų. Siūlome juos įsigyti internetu.