Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Ieva Jedzinskaitė-Kuizinienė knygos

Rasta: 7

Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų gobelenai. 2011–2021 m. įsigytos vertybės, naujai atributuoti kūriniai | Ieva Jedzinskaitė-Kuizinienė
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
39,89 €
Kaina su kodu: 35,90 €
Turime sandėlyje
Žygimanto Augusto gobelenai. Istorija ir vaidmuo | The Tapestries of Sigismund Augustus. Their History and Role | Ieva Jedzinskaitė-Kuizinienė
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
64,82 €
Kaina su kodu: 58,33 €
Turime sandėlyje
Gobeliny Pałacu Wielkich Książąt Litewskich | Ieva Jedzinskaitė-Kuizinienė
-10% su kodu: PATOGU
23,93 €
Kaina su kodu: 21,54 €
Turime sandėlyje
Rasta: 7

Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Ieva Jedzinskaitė-Kuizinienė vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Ieva Jedzinskaitė-Kuizinienė išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Ieva Jedzinskaitė-Kuizinienė bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Ieva Jedzinskaitė-Kuizinienė – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.