Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Irena Buivydaitė-Kupčinskienė (g. 1954 m. balandžio 27 d. Šiauliuose) – vertėja, anglų kalbos specialistė, viena skaitomiausių grožinės literatūros rašytojų Lietuvoje. Šiauliuose gimusi Irena Buivydaitė studijavo Vilniaus Universitete. Čia ji baigė anglų kalbos ir literatūros studijas. Šiuo metu autorė gyvena Alytuje, kur Alytaus kolegijoje studentus moko anglų kalbos.

Irena Buivydaitė-Kupčinskienė knygos

Rasta: 11

Atgimusi melodija | Irena Buivydaitė-Kupčinskienė, Jolita Herlyn
-10% su kodu: PATOGU
15,59 €
Kaina su kodu: 14,03 €
Turime sandėlyje
Šimtas baltų „Mersedesų“ | Irena Buivydaitė-Kupčinskienė
-10% su kodu: PATOGU
13,49 €
Kaina su kodu: 12,14 €
Turime sandėlyje
Kas būtų, jei | Irena Buivydaitė-Kupčinskienė
-10% su kodu: PATOGU
15,19 €
Kaina su kodu: 13,67 €
Turime sandėlyje
Rasta: 11

Irena Buivydaitė – ryški asmenybė lietuvių literatūros padangėje. Tai, kad ji yra viena skaitomiausių autorių – faktas laužtas ne iš piršto. Jį patvirtina mūsų šalies bibliotekų duomenys. Per metus skaitytojai I. Buivydaitės romanus paima tūkstančius kartų, o taip pat rašytojos knygos vos pasirodžiusios ilgam užima TOP perkamiausių sąrašų pirmąsias vietas.

Viename interviu Irena Buivydaitė atskleidė, kad rašyti ją paskatino nuobodulys persikrausčius į nedidelį miestą. Rašymas tapo būdu pabėgti nuo rutinos ir kartu su veikėjais išgyventi pamirštus jausmus. Greitai kūryba tapo didžiuliu pomėgiu ir naujos autorės knygos pasirodo maždaug kas porą metų, nors pagrindiniu savo darbu Irena Buivydaitė laiko anglų kalbos dėstymą ir vertimus.

Autorė yra išvertusi dešimtis įvairių knygų, tarp jų ir rašytojų Sandros Brown, Jodi Picoult, Mary Higgins Clark, Santos Montefiore romanus.

Irenos Buivydaitės knygos priskiriamos meilės romanų žanrui, tačiau pati kūrėja jas laiko šeimyninėmis dramomis. Autorė daug rašo apie paprastą, kasdieninį gyvenimą, moteris, kurioms likimas meta iššūkį, neišsipildžiusius lūkesčius, įvairias šeimyninių santykiu peripetijas, išdavystes ir meilę. Irena Buivydaitė teigia, kad visada įsijaučia į savo veikėjus, jų išgyvenimai ir jausmai tampa tikri ir gal dėl jos kūrybos bruožai taip patinka skaitytojams, kad bibliotekose prie knygų driekiasi eilės.

1995-tais metais pasirodė pirmasis autorės romanas „Šimtas baltų mersedesų“, iš karto sužavėjęs skaitytojus. Knyga sulaukė ne vieno pakartotinio leidimo. Po jos sekė romanai „Laimingo namo melodramos“, „Laiko tiek nedaug“, „Ironiški stebuklai“, „Telefoninis romanas“ ir kt.

Naujausia Irenos Buivydaitės knyga – „Mėnesiena ir tu“. Šiame romane pasakojama apie Gabiją, kurią palieka vyras. Apsistojusi tėvų namuose ji greitai supranta, kad visą gyvenimą tobula atrodžiusi pora taip pat turi savo paslapčių.

Jei dar neatradote rašytojos knygų, kviečiame jas įsigyti internetu ir įsitikinti, kas taip žavi romantikos ištroškusius skaitytojus.