NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Jūratė Jadkonytė Petraitienė – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Jūratė Jadkonytė Petraitienė kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių.

Jūratė Jadkonytė Petraitienė knygos

Rasta: 7

Ankstukų istorijos | Jūratė Jadkonytė Petraitienė
-10% su kodu: PATOGU
21,99 €
Kaina su kodu: 19,79 €
Turime sandėlyje
Debesėlis, vertas milijono | Jūratė Jadkonytė Petraitienė
-10% su kodu: PATOGU
8,99 €
Kaina su kodu: 8,09 €
Turime sandėlyje
Ankstukas (knyga su defektais) | Jūratė Jadkonytė Petraitienė
-10% su kodu: PATOGU
9,99 €
Kaina su kodu: 8,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 7

Galbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Jūratė Jadkonytė Petraitienė savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms. Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas