0

Jurgis Baltrušaitis

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų.Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos.Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis.Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Jurgis Baltrušaitis vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Jurgis Baltrušaitis išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne.Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida?Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Jurgis Baltrušaitis bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau?Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba.

Jurgis Baltrušaitis knygos


Dulkės ir žvaigždės | Jurgis Baltrušaitis
  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla


Daugiau
Kaina internetu: 8,29 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 1.70 € (18%)
Turime sandėlyje

Apimti žmogų iki dugno | Jurgis Baltrušaitis
  • Leidėjas: Aidai


Daugiau
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 6,89 €*
Sutaupote: 0.90 € (14%)
Turime sandėlyje

Kalba su lemtimi | Jurgis Baltrušaitis
  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
Daugiau

Šiuo metu neparduodamaJurgis Baltrušaitis – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.