NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

„Kartografo kronikos“ – australų autorės Allison Tait knygų serija vaikams, kurioje laukia lenktynės laivais ir nepaprastas nuotykių pasaulis!

Verdanijojos karalius Orelas užsimojo sudaryti pasaulio žemėlapį. Dar daugiau – sužinoti, kas slypi už jo ribų. Trys kapitonai plauks į pasaulio kraštą. Jų įguloje bus po kartografą.

Kartografo kronikos knygos

Rasta: 4

Kartografo kronikos 4. Už žemėlapio ribų | A. L. Tait
-20% su kodu: PATOGU
8,79 €
Kaina su kodu: 7,03 €
Turime sandėlyje
Kartografo kronikos 2. Juodojo vanago kalinys | A. L. Tait
-22% su kodu: PATOGU
9,59 €
Kaina su kodu: 7,48 €
Turime sandėlyje
Rasta: 4

Tas, kuris parveš žemėlapį, bus apdovanotas.

Visame pasaulyje populiarią knygų seriją išleido leidykla „Nieko rimto“. „Kartografo kronikas“ sudaro keturios dalys.

„Kartografo kronikos 1. Lenktynės iki pasaulio krašto“ – istorijos pradžia. Kvinas Frymanas – jauniausias ūkininko sūnus. Vieną dieną netikėtai apsilankę ponai praneša, kad Kvinas atrinktas į kartografų mokyklą, kuri skirta kilmingiesiems. Kodėl jam lemta čia atsidurti? Trys geriausi kartografai išvyks į kelionę, ar Kvinas pateks tarp jų?

„Kartografo kronikos 2. Juodojo vanago kalinys“ tęsia Kvino nuotykius. Jis iškeliauja į tolimą kelionę, kurioje laukia nematyti toliai, grėsmingos pabaisos ir fantastiški nuotykiai. Vienas iš trijų kapitonų laimės lenktynes. Kvinas, pasižymintis ypatinga atmintimi ir gebėjimu greitai mąstyti, pasiryžęs padaryti viską, kad nugalėtų jo įgula.

„Kartografo kronikos 3. Drakono alsavimas“ ir toliau jaudina skaitytojų vaizduotę. Kvinas, jo kapitonas Zeinas ir kiti bičiuliai plaukia namo. Lenktynės eina į pabaigą ir visi nori nugalėti bei parvežti karaliui geriausią pasaulio žemėlapį. Tačiau kelias ilgas, o jame daugybė nenumatytų kliūčių ir pavojų.

„Kartografo kronikos 4. Už žemėlapio ribų“ užbaigia šią nepaprastą knygų seriją. Kvinas grįžo namo. Nebėra kur skubėti ir jis ramiai perpiešia žemėlapį, kurį sudarė kelionės metu. Tačiau paprastas gyvenimas atrodo nuobodus ir Kvinui visai nepatinka ramybė. Be to, kaimyninės šalies karalius nusprendžia pagrobti gabų kartografą ir pasinaudoti jo unikaliomis savybėmis! Ar pavyks berniukui pasislėpti?

Knygų serija „Kartografo kronikos“ patiks 9-14 metų vaikams, kurie lengvai susitapatins su personažais. Veikėjai – drąsūs, ištikimi, išradingi ir sąžiningi, tad juose verta ieškoti įkvėpimo. Tai pirmoji australų rašytojos Allison Tait serija vaikams ir paaugliams. Anksčiau ji rašė meilės romanus, tačiau vos pasirodžiusi ši knyga sulaukė itin palankaus dėmesio ir tapo tarptautiniu bestseleriu. Siūlome nuotykių istorijas pirkti internetu.