-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kviečiame jus atkreipti dėmesį į mūsų internetinio knygyno skiltį „Lavinamosios kortelės vaikams“. Jos padės praplėsti jūsų atžalos pažinimo horizontus ir supažindinti vaikus su juos supančiu pasauliu. Be abejo, edukacines korteles galima naudoti ne tik paaugusių vaikų, bet ir kūdikių lavinimui. Tiesa, vaikams iki trejų metų kortelės turėtų būti naudojamos su suaugusiųjų priežiūra.

Rasta: 102
  1. 1
  2. 2
  3. 3

 Pokemon kortos (10 vnt.) |
0,89 €
Turime sandėlyje
Garsų malūnas | Jolanta Aleksienė
  • Nemokamas knygos pristatymas
17,29 €
Turime sandėlyje
Rasta: 102
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Tėveliai vis dažniau susidomi edukacinėmis kortelėmis vaikams internetu. Pakalbėkime apie jas plačiau. Pradėkime nuo mažiausiųjų. Lavinamosios kortelės kūdikiui stimuliuoja ir vysto regėjimą, gerina mažylio koncentraciją, dėmesį, skatina smegenų ląstelių formavimąsi ir kt. Štai kodėl lavinamosios kortelės kūdikiams tampa vis labiau populiarios.

Jos puikiai papildys kitą ugdymo namuose būdą – rekomenduojamų knygų vaikams skaitymą. Tokiose kortelėse informacija pateikiama profesionaliai ir išradingai, todėl jos tampa dar patrauklesnėmis. Vienas edukacinių kortelių kūdikiams pavyzdžių: „Juoda balta lavinamosios kortelės kūdikiams 0-3 mėn.“.

Dažname rinkinyje didesniems vaikams dalis kortelių būna su vaizdu, kita dalis – su žodžiais. Taip pat yra ir mišrių kortelių, talpinančių tiek vizualų, tiek verbalinį turinį. Taigi tėveliams patogiau sujungti pagrindinius informacijos perteikimo būdus bei varijuoti jais. Vienas tokių kortelių pavyzdžių: Trijų dalių „Montessori“ lavinamųjų kortelių rinkinys „Tolimųjų kraštų gyvūnai“ (3 dalis).

Jei turite tradiciją skaityti knygas su vaikais, jums gali patikti ir žaidimas edukacinėmis kortelėmis. Tai bus ne ką mažiau efektyvi veikla, ypač jei tokios kortelės vaikui yra naujos ir dar neišbandytos. Vaikai yra iš prigimties smalsūs, todėl šios kortelės jiems bus įdomios, kaip galimybė žaismingai sužinoti atsakymus.

Siūlome pasižvalgyti lavinamųjų kortelių TOP`e: Lavinamosios kortelės kūdikiams „Spalvotos (6-12 mėn.), gyvūnai“, , Lavinamosios kortelės kūdikiams „Spalvotos (6-12 mėn.)“, Trijų dalių „Montessori“ lavinamųjų kortelių rinkinys „Vaisiai“ (2 dalis). Jums patiks ir mūsų klientų geriausiai įvertintos kortelės už palankią kainą: Trijų dalių „Montessori“ lavinamųjų kortelių rinkinys „Veiksmažodžiai“ (2 dalis), Mokomosios raidžių kortelės vaikams, Dviejų dalių ir kt.

Kviečiame domėtis ir skaitomiausiomis mūsų internetinio knygyno knygomis bei joms taikomais išpardavimais, akcijomis.